آپارتمانهای بزرگ در لارا - 4+1 Apartments, لارا / آنتالیا

卧室: 4
地址: Antalya, Turkey
Swipe9

آپارتمانهای بزرگی که در بهترین منطقه آنتالیا، لارا واقع شده اند. سلین آپارتمان به بسیاری از امکانات رفاهی اجتماعی نزدیک است

3 دلیل اصلی برای خرید

• مناطق مسکونی بزرگ
• منطقه ای عالی در لارا
• انواع اتاق های مختلف

آپارتمانهای بزرگ در بهترین منطقه لارا، آنتالیا

این آپارتمانها در لارا در بهترین منطقه آنتالیا واقع شده اند. این آپارتمان ها در کاگلایان واقع شده اند. این منطقه برای همه جذاب و محبوب است.

این آپارتمانهای بزرگ که در در بهترین منطقه لارا، آنتالیا قرار دارند به بسیاری از امکانات اجتماعی مانند کافه ها، رستوران ها، بازار، سوپر مارکت ها، مراکز خرید، بیمارستان ها، درمانگاه، داروخانه ها، دامپزشکی، پارک ها، مدارس، آرایشگاه، بانک ها، اداره پست، مسجد، بازار عمومی و حمل و نقل عمومی نزدیک هستند.

همچنین پارک معروف دودن و آبشار دودن در نزدیکی اینجا قرار دارند.

این آپارتمانهای بزرگ در لارا 2 کیلومتر تا ساحل معروف لارا، 4 کیلومتر تا مرکز شهر آنتالیا و 7 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این آپارتمانها در لارا شامل 1 بلوک با 4 طبقه و در مجموع 10 آپارتمان هستند.

بسیاری از امکانات اجتماعی مانند یک باغ طراحی شده، آلاچیق، پارکینگ سرپوشیده، مرکز تناسب اندام، آسانسور، سرایداری و سیستم دوربینهای امنیتی 24/7 در این مجموعه وجود دارند.

3 نوع آپارتمان برای فروش در این مجتمع وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه 125 مترمربعی که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، یک حمام در اتاق مستر و یک بالکن است.

آپارتمان 3 اتاق خوابه 200-185 مترمربع که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، یک حمام در اتاق مستر، انباری، اتاق رختکن و 2 بالکن است.

آپارتمان دوبلکس4 اتاق خوابه 240-225 مترمربع که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 حمام، حمام در اتاق مستر، اتاق رختکن، انباری، تراس و 2 بالکن است.

همه آپارتمانهای بزرگ در لارا دارای تجهیزات آشپزخانه، کرکره و آنتن ماهواره هستند.

联系此广告客户