املاک جذاب و مقرون به صرفه در ترابزون ، اورتاهیسار - 2+1…

قیمت: 330,000 TRY
بیڈرومذ: 2
پتہ: Black Sea, Turkey
Swipe9

آپارتمانهای مقرون به صرفه، در ترابزون، اورتاهیسار واقع شده است. این آپارتمانها دارای امکانات بسیار مانند، استخر شنا، مرکز تناسب اندام، سونای خشک و بخار وجود دارد

 3 دلیل اصلی برای خرید

• فاصله کوتاه تا مرکز ترابزون
• بسیاری از امکانات اجتماعی و مناطق استفاده مشترک
• مناطق سبز وسیع با باغ میوه در 11000 متر مربع

املاک ارزان در اورتاهیسار، ترابزون 

این املاک لوکس مقرون به صرفه در منطقه ای توسعه یافته و قابل تحسین در جوکورجاییر، ترابزون واقع شده است. ترابزون یکی از مراکز محبوب در شرق منطقه دریای سیاه و با مناطق تاریخ، اجتماعی و فرهنگی است. ترابزون با زیبایی های طبیعی و طبیعت دیدنی و جذاب شناخته شده است. ترابزون منطقه ای مورد توجه برای شهروندان عرب با زیبایی های طبیعی میباشد. این املاک برای فروش که در ترابزون واقع شده است نزدیک به مرکز شهر، اما به دور از سر و صدا و ترافیک است. این پروژه در منطقه ممتاز و منحصر به فرد با آب و هوا بسیار عالی و محله ای با فضاهای سبز و فضاهای بزرگ واقع شده است.

این آپارتمان مدرن نزدیک به بسیاری از امکانات اجتماعی مانند مراکز خرید، مسجد، بازار، پارک ها و ایستگاه های اتوبوس میباشد. این آپارتمان های لوکس 2 کیلومتر تا ترابزون مارینا، 1،5 کیلومتر تا مرکز شهر ترابزون، 1 کیلومتر تا ترمینال ترابزون، 3 کیلومتر تا مرکز تجارت ترابزون و 4 کیلومتر تا فرودگاه فاصله است. تمام آپارتمان ها دارای منظره دریا و کوه هستند.

این املاک مجموعه لوکس متشکل از 10 بلوک و در مجموع از 504 آپارتمان لوکس تشکیل شده است. بسیاری از امکانات اجتماعی مانند پارکینگ ماشین سرپوشیده، نانوایی ها، کافی نت، مسیرهای پباده روی و دوچرخه سواری، بازار، رستوران، اتاق بازی، مرکز تناسب اندام، سونا، اتاق بخار، استخر سرپوشیده، حمام ترکی و نگهبانی 24/7 وجود دارد. در این مجموعه 11.000 متر مربع به محوطه سازی اختصاص داده شده است. همچنین درختان منحصر به فرد میوه در ترابزون مانند خرمالو، درخت انجیر، انگور و باغ گل رز نیز وجود دارد.

انواع آپارتمان ها 

آپارتمان 1 اتاق خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و یک بالکن است.

آپارتمان 2 اتاق خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، یک حمام اختصاصی و یک بالکن است.

آپارتمان 3 اتاق خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر، توالت و 2 بالکن است.

آپارتمان های دوبلکس 3 خوابه.

آپارتمان 4 اتاق خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، 2 حمام اختصاصی، توالت و 2 بالکن است.

آپارتمان 6 اتاق خوابه دوبلکس دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، 2 حمام اختصاصی، یک توالت و 2 بالکن است.

تمام آپارتمان های لوکس و ارزان در ترابزون دارای سیستم گرمایش مرکزی، عایق حرارتی و صدا، درب فلزی، آیفون تصویری، سیستم زنگ خطر، کابین دوش و آنتن ماهواره می باشد.

* لطفا برای دسترسی به قیمتها و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

پرنٹ کریںغلط بات کی رپورٹ کریں

اس مشتہر سے رابطہ کریں