آپارتمانهای با کیفیت در کنار امکانات اجتماعی در بلک - 4+1…

จำนวนห้องนอน: 4
ที่อยู่: Antalya, Turkey
Swipe8

آپارتمان های بلک برای فروش در مکان مرکزی که با امکانات اجتماعی احاطه شده است. آپارتمان های نوساز در مجتمع با مفهوم بوتیک دارای امکانات بسیار خوبی برای استفاده مشترک از جمله استخر، مناطق آفتاب گرفتن و پارکینگ اتومبیل میباشد

3 دلیل اصلی برای خرید

• با مفهوم بوتیک
• مسیر پیاده روی با امکانات خرید و زمین گلف
• واقع در مرکز بلک

آپارتمان های با مفهوم بوتیک در بلک در فاصله کوتاهی تا مراکز خرید و زمین گلف

آپارتمانهایی در بلک برای فروش در مجتمع مسکونی با بوتیک و استخر واقع شده اند. بلک با سواحل، زمین های گلف، امکانات اجتماعی و چندین مکان باستانی و شهرهای باستانی مکانی برای تعطیلات عالی میباشد. امکانات رفاهی خرید از جمله بانک ها، فروشگاه های جواهرات، لباس، کفش و فروشگاه های کیف دستی و غیره در این منطقه وجود دارد.

آپارتمان هایی با مفهوم بوتیک با زمین های گلف، مغازه ها، کافه ها، رستوران ها و خیلی موارد دیگر فاصله کوتاهی دارند. این آپارتمان ها 1.5 کیلومتر تا ساحل، 500 متر تا مرکز بلک، 30 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 40 کیلومتر تا مرکز شهر آنتالیا و 2.5 کیلومتر تا شهر بازی فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی 3 طبقه از یک بلوک و در مجموع از 9 آپارتمان در زمینی به مساحت 1.268 متر مربع بنا شده است. این مجموعه دارای یک باغ زیبا، استخر، منطقه حمام آفتاب، پارکینگ ماشین و مناطق استراحت میباشد.

انواع آپارتمان ها 

آپارتمانهای 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام اختصاصی و تراس باغ میباشد.

آپارتمان های 4 خوابه دوبلکس دارای اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام، توالت و 2 تراس میباشد.

این آپارتمان های جدید فروشی در بلک با دکوراسیون داخلی باکیفیت و مدرن تزیین شده است. این آپارتمان ها دارای درب استیل، لوازم آشپزخانه، کرکره، کابین دوش و کف سرامیکی میباشد (مشتریان می توانند رنگ های سرامیکی را انتخاب کنند).

Printรายงานการใช้งานผิด

Contact this advertiser