آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول ,…

ราคา: 418,000 TRY
ที่อยู่: İstanbul, Turkey
Swipe8

آپارتمانهای مرکزی در بویوکچکمجه، استانبول نزدیک به متروبوس و تمام امکانات حمل و نقل هستند. این آپارتمان بخشی از یک پروژه با مفهوم منزل-دفتر با هتل مرکز خرید و مرکز نمایشگاه است.

3 دلیل اصلی برای خرید

• چشم انداز عالی
• مفهوم شگفت انگیز منزل با دفتر، مرکز خرید و نمایشگاه در اطراف
• در کنار بزرگراه E-5 و پیاده روی به متروبوس

آپارتمانهای جدید با دید عالی دریا و شهر در بویوکچکمجه، استانبول

آپارتمان های مرکزی در منطقه در بیکنت در بویوکچکمجه واقع شده اند. این منطقه در غرب استانبول واقع شده است. این منطقه با فضای سرسبز احاطه شده و به دریاچه و دریا نزدیک است. دامنه وسیعی از امکانات رفاهی اجتماعی و پروژه های جدید املاک و مستغلات با تجهیزات لوکس در اطراف این منطقه وجود دارد.

این آپارتمان ها در استانبول به امکانات رفاهی روزانه و اجتماعی نزدیک است. در فاصله 4 کیلومتری با ساحل، مراکز خرید و رستوران ها قرار دارد. 8 کیلومتر تا بزرگراه E-5 که امکان دسترسی آسان  به متروبوس را فراهم می کند، 56 کیلومتر تا فرودگاه استانبول و 56 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی سبییا گوکچن فاصله دارد دارد.

بیمارستانهای منطقه: بیمارستان بویوکچکمجه کولن، مرکز پزشکی بیکنت، بیمارستان ریاپ استانبول، بیمارستان دولتی ایسینیورت نجمی کدیراوغلو.

مدارس منطقه: دانشگاه بیکنت بیلیکدوزو کمپوس،  دانشگاه ، مدارس دولمه باغچه اوکولری، کالج دوعا بیکنت کمپوس، مدارس مدارس باغچه شهیر، دانشکده ایرا بیلیکدوزو.

مراکز خرید در منطقه: استانبول اوتلیت پارک، مرکز خرید اتوپیا اوتوماتیف، مرکز خرید پرلاویستا.

این مجتمع مسکونی داری  36.581  متر مربع مساحت متشکل از 2 بلوک با 17 طبقه است. این مجموعه در کل 565 واحد با 421 واحد با مفهوم خانه-دفتر، 106 مغازه و 38 دفتر است. این مجتمع دارای ویژگی های بسیار زیادی از قبیل سیستم کامل امنیتی با دوربین، یک پارکینگ زیرزمینی 2 طبقه و ریسپشن است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های استیدیو دارای یک اتاق نشیمن، یک حمام، یک آشپزخانه و یک بالکن هستند.

فضای داخلی آپارتمان ها تا هنوز طراحی نشده است. طراحی با توجه به اولویت خریداران انجام خواهد شد.

در اینجا پهنه های از 45 مترمربع تا 152 مترمربع وجود دارد. خریداران می توانند اندازه فضاهای داخلی را به دلخواه خود تنظیم کنند. 

لطفا برای برنامه پرداخت و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

Printรายงานการใช้งานผิด

Contact this advertiser