Flatio - all utilities included - Relax apartment

цена: 2,011 EUR/Месечни
спаваће собе: 1
Величина: 58 m² / 624 ft²
Адреса : Hradská , Slovakia Show map
Swipe9

Vkusne zariadený byt s pocitom domova. V byte sa nefajčí, pre fajčiarov je vyhradené posedenie na terase, ktorá je súčasťou apartmánu. V apartmáne sú 2 samostatné izby, každá s veľkou manželskou posteľou, v spálni je prísteľok na občasné spanie. Jedálenský priestor + oddychová zóna pre vzájomne nerušený pobyt pre viacerých hostí. Vhodné na dlhodobé komfortné bývanie.
Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii súkromné parkovisko v uzavretom areáli.
Kuchyňa je vybavená vstavanou chladničkou, vstavanou varnou platňou, vstavanou umývačkou riadu, varnou kanvicou a vstavanou elektrickou rúrou. Samostaté WC. Kúpeľňa s vaňou a umývadlom. Uteráky a posteľná bielizeň sú zahrnuté v cene ubytovania. Priestory sú umývané ekologickými čistiacimi prostriedkami šetrné ku životnému prostrediu.
Bratislavský hrad a vyhliadková plošina UFO sú od apartmánu vzdialené 10 km. Najbližšie letisko Bratislava sa nachádza 1 km od apartmánu Relax.
Plná občianska vybavenosť v blízkosti - nákupné centrum Avion, Letisko, širšie centrum. Vrakunský lesík, alebo rieka Malý Dunaj na pešiu, alebo cyklo turistiku.

ШтампатиПријави

Contact this advertiser