آپارتمان های با نام تجاری جدید در موقیعت مطلوب آنتالیا -…

Dormitórios: 4
Endereço: Antalya, Turkey
Swipe9

آپارتمان های با منظره کوه در کنییالتی، نزدیک به مرکز آنتالیا واقع شده است. آپارتمان های مدرن محیط زندگی مسالمت آمیز، احاطه شده با طبیعت و نزدیکی به امکانات اجتماعی و روزانه را ارایه میدهد.

3 دلیل اصلی برای خرید

• منظره کوه
• محل آرام برای زندگی
• نزدیکی به امکانات اجتماعی و روزانه

آپارتمان های با منظره کوه نزدیک به امکانات اجتماعی و روزانه در آنتالیا

آپارتمان های مدرن در منطقه کنییالتی نزدیک به مرکز آنتالیا واقع شده است. کنییالتی یکی از بهترین مناطق در آنتالیا است که برای یک زندگی با کیفیت به بسیاری از فرصت ها نزدیک است. کلیه امکانات لازم را برای زندگی روزانه مانند سواحل زیبا، سوپر مارکیت ها، انواع مغازه ها، مدارس، پارک های سبز برای استراحت و حمل و نقل عمومی به همه مناطق آنتالیا را ارایه می دهد.

آپارتمان های مدرن با منظره کوه 1 کیلومتر با کالج اقیانوس، 2 کیلومتر تا سواحل و کالج آنتالیا، 3 کیلومتر تا پارک بوگاچای، 5 کیلومتر تا بیمارستان خصوصی اولیمپوس، 7 کیلومتر تا آکواریوم آنتالیا، 8 کیلومتر تا پارک ساحلی، 10 کیلومتر با مرکز آنتالیا، 11 کیلومتر تا موزه آنتالیا، 13 کیلومتر تا کالیجی (بافت قدیمی شهر) و 27 کیلومتر تا فرودگاه بین اللملی آنتالیا فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی متشکل از 5 بلوک با 5 طبقه و در مجموع 108 آپارتمان میباشد. این مجتمع دارای ویژه گی های زیادی برای ساکنان مانند استخر شنا، استخر کودکان، باغ خوب طراحی شده، زمین بازی کودکان، مرکز تناسب اندام، تنیس روی میز، محل نشیمن، سرایداری، پارکینگ سرپوشیده و سیستم دوربین امنیتی 24/7 میباشد.

انواع آپارتمان ها 

آپارتمان های 1 خوابه داری یک اتاق نیشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن.

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نیشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام اختصاصی، یک حمام و یک بالکن.

آپارتمان های 3 خوابه دارای یک اتاق نیشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام اختصاصی، یک حمام و یک بالکن.

آپارتمان های 4 خوابه دوببلکس دارای یک اتاق نیشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام اختصاصی، 2 حمام، یک بالکن و یک تراس.

این آپارتمان ها در آنتالیا مجهز به مواد با کیفیت بالا مانند تهویه مطبوع هوا، کابین آشپزخانه و حمام، رختشویی، کرکره برقی، دوش، حمام هیلتون، کفپوش لمینت و سرامیک، پی وی سی دو جداره، سیستم تلویزیون ماهواره ای و وسایل آشپزخانه می باشد.

Contacte com o anunciant