آپارتمان دوبلکس در مرکز شهر آنتالیا نزدیک به امکانات رفاهی,…

Pokoje: 4
Adres: Antalya, Turkey
Swipe9

آنتالیا هومز یک آپارتمان را برای فروش در موراتپاشا ارائه می دهد. این آپارتمان لوکس در فاصله پیاده ای از مرکز و نزدیک مرکز خرید مارک آنتالیا قرار دارد.

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیک به همه امکانات رفاهی
• جادار و کاربردی
• مواد با کیفیت و خوش ساخت

آپارتمان لوکس با کیفیت ساخت عالی در منطقه موراتپاشا در مرکز آنتالیا

آپارتمان فروشی در آنتالیا در محله ی چای باشی در منطقه موراتپاشا واقع شده است. موراتپاشا یکی از مناطق با بزرگترین مساحت در آنتالیا است و قسمت تاریخی "کاله ایچی" و کل مرکز شهر را در بر می گیرد. مرکز شهر تمام امکانات رفاهی مورد نیاز شما در آنتالیا را ارائه می دهد مانند مشهورترین کافه ها و رستوران ها، گالری های هنری و میراث فرهنگی، مدارس و مغازه ها.

آپارتمان برای فروش در آنتالیا در منطقه ای با امکانات روزانه مانند بانک ها، بازارها و مدارس واقع شده است. این واحد 150 متر تا تراموا که دسترسی آسان به مرکز شهر را فراهم می کند، 200 متر تا مرکز خرید نکروپل که یک پروژه ی بزرگ ساخته شده توسط شهرداری آنتالیا است و به زودی تکمیل می شود، 300 متر تا بیمارستان آنتالیا آنادولی، 1200 متر تا پارک کارا عای اوغلو با کافه ها و رستوران های معروف، 1.20 کیلومتر تا مرکز خرید مارک آنتالیا، 1.3 کیلومتر تا میدان جمهوریت و کاله ایچی، 1.7 کیلومتر تا دریا، 1.8 کیلومتر تا موزه ی آنتالیا و 15 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

ساختمان در زمینی به مساحت 696 متر مربع ساخته شده، دارای درختانی مانند لیمو، پرتقال، گریپ فروت، نارنگی و بادام و دارای پارکینگ اتومبیل باز است.

آپارتمان شامل 4 اتاق خواب، 2 اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 حمام شامل حمام اختصاصی و بالکن است. فضای داخلی آپارتمان با عناصر معماری خاص و مصالح باکیفیت طراحی شده است. آپارتمان فروشی در فضاهای داخلی آنتالیا با فرش دیوار به دیوار و پارکت لمینت در زیر آن پوشانده شده است. سقف اتاق نشیمن، راهرو، ورودی، و اتاق نشیمن با چراغ های راهنما مبله شده است. این آپارتمان همچنین دارای دوش، لوازم آشپزخانه و درب فولادی است.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą