ویلای بزرگ در بلک در فاصله ی پیاده روی تا ساحل, مرکز / بلک

Pokoje: 5
Adres: Antalya, Turkey
Swipe8

ویلای نیمه مستقل برای فروش در بوغازکنت، بلک، در فاصله کمی از امکانات اجتماعی و سواحل بی نظیر و ماسه ای بوغازکنت واقع شده است. این ویلا لذت داشتن یک تعطیلات آرام را ارائه می دهد.

3 دلیل اصلی برای خرید

• موقعیت مکانی مناسب
• مسافت پیاده روی تا ساحل
• لذت تجربه ی یک تعطیلات آرام و پر از آرامش

ویلای نیمه مستقل در بوغازکنت بلک، با یک باغ بزرگ در فاصله پیاده روی تا ساحل

این ویلا برای فروش در بلک، بوغازکنت واقع شده است. بوغازکنت یک مرکز گردشگری با سواحل شنی زیبا و تمیز و وسیع است که در بعضی از اوقات سال میزبان لاک پشت های کارتا می باشد. این ویلا در بلک ترکیه در فاصله پیاده روی تا امکانات رفاهی اجتماعی، بازار و ایستگاه اتوبوس قرار دارد و 400 متر تا ساحل، 4 کیلومتر تا زمین گلف، 9 کیلومتر تا مرکز بلک، 11 کیلومتر تا مرکز سریک، 40 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و 45 کیلومتر تا مرکز شهر آنتالیا فاصله دارد.

ویلای نیمه مستقل در زمینی به مساحت 2145 متر مربع متشکل از 4 بلوک واقع شده است و دارای زمینی به مساحت 450 مترمربع با مساحت خالص 240 مترمربع می باشد.

ویلا از 5 اتاق، اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام، 3 سرویس بهداشتی، بالکن و تراس در ورودی بنا تشکیل شده است. ویلا در بلک ترکیه یک تعطیلات آرام و ساکن را با دارا بودن ویژگی های لوکسی مانند باغ بزرگ مناسب برای ساخت استخر، درب های فلزی، درب های داخلی لاکی رنگ، 5 تهویه مطبوع، یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، لوازم آشپزخانه، سیستم ماهواره ای تلویزیون و دسترسی به اینترنت ارائه می دهد.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą