ویلای بزرگ با باغ در موقیعت مکانی مرکزی در بلک, مرکز / بلک

Pokoje: 3
Adres: Antalya, Turkey
Swipe9

این ویلا با طراحی مفهوم تعطیلات در یک مجتمع در بلک واقع شده است. این ویلای بزرگ احاطه شده توسط طبیعت زندگی خانوادگی راحتی را ارائه می دهد.

3 دلیل اصلی برای خرید

• کاملا مبله
• نمای عالی
• قیمت مقرون به صرفه

ویلای دوبلکس در موقیعت مکانی مرکزی در بلک

این ویلا در بلک، منطقه معروف گلف و تعطیلات در آنتالیا واقع شده است. بلک با زمین های گلف و گزینه های تفریحی سبک زندگی شادی را ارائه می دهد اما همچنین به داشتن معروف ترین مرکز تفریحی در آنتالیا: لند آف لیجند "سرزمین افسانه ها" معروف است. بلک با داشتن سبک زندگی فعال و پر جنب و جوش ساحلی و همچنان یک زندگی راحت و متروک، دو فضای متفاوت را با هم ترکیب می کند.

این خانه فروشی در بلک در فاصله 150 متری زمین گلف، 600 متری مرکز بلک، 1 کیلومتری ساحل، 30 کیلومتری فرودگاه بین المللی آنتالیا و 37 کیلومتری مرکز شهر آنتالیا واقع شده است. این خانه در یک مجتمع ویلایی واقع شده است که فضای نشیمن، سیستم امنیتی و دوربین های امنیتی، باغ با طراحی زیبا، تراس زیبا با چشم انداز طبیعت را ارائه می دهد.

این ویلا دارای 180 متر مربع فضای زندگی با اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، توالت، 2 حمام، حمام اختصاصی، اتاق رختشویی، 2 بالکن و تراس بزرگ است. این ویلا با قیمت مقرون به صرفه کاملا مبله است و ویژگی هایی مانند کابین دوش، سیستم امنیتی، تهویه مطبوع، سیستم اینترنت، لوازم آشپزخانه و کرکره را ارائه می دهد.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą