خانه لوکس و مستقل دارای استخر خصوصی در بلک, مرکز / بلک

Pokoje: 4
Adres: Antalya, Turkey
Swipe9

این خانه ی فروشی در بلک، مرکز مشهور گردشگری واقع شده است. ویلای مستقل مجهز به سیستم تهویه مطبوع، سیستم تلویزیون ماهواره ای، اینترنت، رختکن، لوازم آشپزخانه و شومینه است.

3 دلیل برتر برای خرید

• دارای استخر خصوصی
• موقعیت مکانی عالی
• مبله، و قرارگیری داخل مجتمع

خانه ی مبله و مستقل، واقع در مجتمع نزدیک به زمین های گلف در بلک

این خانه ی فروشی در بلک، مرکز گردشگری آنتالیا، منطقه ای معروف به زمین های گلف واقع شده است. بلک یک استراحتگاه تفریحی فعال در تمام طول سال است و مراکزی برای فعالیت های ورزشی مانند گلف و فوتبال دارد. خانه ی فروشی در بلک نزدیک به ایستگاه های اتوبوس و بازارها بوده و ۱ کیلومتر تا نزدیکترین زمین گلف، 4 کیلومتر تا مرکز شهر کادریه و لند آو لجندز، 5 کیلومتر تا نزدیکترین ساحل، 5.5 کیلومتر تا مرکز شهر بلک، 30 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و 35 کیلومتر تا مرکز شهر آنتالیا فاصله دارد. اگر خواهان خرید خانه در بلک هستید، این یک انتخاب عالی برای شماست.

این خانه با متراژ 190 متر مربع در زمینی به مساحت 392 متر مربع واقع شده است. این مجتمع مسکونی دارای یک استخر شنای مشترک، یک پارکینگ ماشین، یک باغ با مراقب کامل، سرایدار، دوربین های امنیتی 24/7 می باشد. این ویلا همچنین دارای یک باغ اختصاصی و یک استخر خصوصی است.

این خانه از 4 اتاق خواب، یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، 3 حمام شامل یک حمام اختصاصی، 2 بالکن و تراس تشکیل شده است. خانه فروشی در بلک مجهز به شومینه، باربیکیو، اتاق لباسشویی، سردخانه، انبار، اتاق رختکن، تهویه مطبوع، پرده اتوماتیک، سیستم تلویزیون ماهواره ای، اینترنت، لوازم خانگی و آشپزخانه می باشد.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą