ویلا های احاطه شده توسط طبیعت با استخرهای خصوصی در آنتالیا,…

Pokoje: 5
Adres: Antalya, Turkey
Swipe9

این ویلا ها با چشم انداز جنگل در د دوشومالتی واقع شده اند که یک منطقه دوست داشتنی با پروژه های صلح آمیز املاک و مستغلات در آنتالیا است. این ویلا ها به مواد با کیفیت بالا مجهز شده اند.

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیک به مرکز شهر و احاطه شده توسط طبیعت
• باغ و استخر خصوصی
• معماری معاصر

ویلاهای معاصر در فاصله 100 متری جنگل در آنتالیا

این ویلا های فروشی در دوشومالتی واقع شده اند که یک منطقه دوست داشتنی در آنتالیا توسط طبیعت احاطه شده است. این ویلاها با دید جنگل نزدیک به کلوپ های ورزشی، شهرهای باستانی، مارکیت ها، بازارهای عمومی، مغازه های شیرینی فروشی، دفاتر پست و بیمارستان ها هستند. این ویلاها در آنتالیا 1.3 کیلومتر تا جاده اصلی، 2.4 کیلومتر تا باشگاه اسب سواری اورفه، 17 کیلومتر تا ساحل، 17 کیلومتر تا مرکز خرید مارک آنتالیا و 28 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این مجتمع ویلایی متشکل از یک ویلای مستقل 3 طبقه و 8 ویلای نیمه مستقل دارای زمینی به مساحت 2.000 متر مربع است. این مجموعه باغ های خصوصی، استخرهای اختصاصی، پارکینگ خصوصی و خدمات امنیتی 24 ساعته را برای ساکنان ارائه می دهد.

انواع ویلا ها

ویلاهای 5 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک توالت، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک اتاق رختشویی، اتاق تناسب اندام، 2 بالکن و تراس باغ هستند.

این ویلاهای لوکس برای فروش در آنتالیا دارای لوازم آشپزخانه، سیستم های زیرساختی تهویه مطبوع و گاز طبیعی، کرکره برقی، سونا، آبگرمکن، رختکن، درب استیل، واحد تلویزیون و نورافکن هستند.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą