مغازه های فروشی مناسب برای سرمایه گذاری در اورتاکنت، بدروم,…

Swipe4

فروشگاه های فروشی در شبه جزیره بدروم در یک مکان تعطیلاتی معروف به نام اورتاکنت واقع شده اند. اورتاکنت امکانات مختلف تفریحی و تعطیلاتی را به اتباع خارجی از سراسر جهان ارائه می دهد.

3 دلیل اصلی برای خرید

• موقعیت مرکزی
• فرصت سرمایه گذاری
• واقع در خیابان اصلی

فروشگاه های مناسب برای سرمایه گذاری در خیابان اصلی در اورتاکنت، بدروم

فروشگاه های فروشی در یکی از مشهورترین مکان های تعطیلاتی در بدروم به اسم اورتاکنت قرار گرفته اند. اورتاکنت نقطه ی تقاطع همه جاده های اصلی در بدروم است. این ناحیه همچنین به داشتن باغ های نارنگی، سواحل شنی و فضای گرم منطقه اژه شهرت دارد.

مغازه های فروشی در بدروم در نزدیکی امکانات روزمره و اجتماعی مانند سوپرمارکت ها، داروخانه ها، بانک ها، مراکز بهداشتی، کافه ها و رستوران ها قرار دارند. این مغازه ها 1.3 کیلومتر تا ساحل اورتاکنت، 9.8 کیلومتر تا مرکز بدروم، 10 کیلومتر تا بیمارستان دولتی بدروم و 43 کیلومتر تا فرودگاه میلاس بدروم فاصله دارد.

این پروژه با 22 مغازه و 23 دفتر در مساحت 6.000 متر مربع، بزرگترین پروژه پلازا در اورتاکنت است. این پروژه در یکی از شلوغ ترین خیابان های اصلی اورتاکنت واقع شده است و دارای خدمات نگهبانی و پارکینگ سرپوشیده و روباز می باشد.

فروشگاه ها مجهز به سیستم دودکش و تهویه مطبوع VRF هستند. کلیه واحدها با فضای باز 22 متر مربعی در جلوی مغازه ها طراحی شده اند. فروشگاه ها با فضای داخلی ناتمام تحویل داده می شوند تا به مالک امکان ایجاد فضایی متناسب با نیازها و انتظاراتشان را بدهند.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą