املاک و مستغلات با نمای دریا با ساحل خصوصی در بدروم،…

Pokoje: 4
Adres: Aegean, Turkey
Swipe9

این املاک و مستغلات فروشی در بدروم، آدابوکو واقع شده اند. این املاک و مستغلات در یک مجتمع با ویژگی های شگفت انگیز مانند استخر شنای خصوصی، ساحل اختصاصی، اسپا و خدمات دربان است.

3 دلیل اصلی برای خرید

• آماده تحویل
• در نزدیکی فرودگاه
• چشم انداز شگفت انگیز دریا

املاک و مستغلات با استخر خصوصی نزدیک فرودگاه در آدابوکو، بدروم

این املاک و مستغلات فروشی در آدابکو یکی از آرام ترین و زیباترین مناطق بدروم واقع شده است. این منطقه با زیبایی های دیدنی، طبیعت شگفت انگیز و سواحل منطقه توجه ها را به خود جلب می کند. این املاک و مستغلات در مولا میلاس از همه امکانات رفاهی و اجتماعی روزانه مانند رستوران ها، دستگاه های خودپرداز، مارکیت ها، داروخانه ها، کافه ها و رستوران ها در فاصله پیاده روی واقع شده اند. این املاک و مستغلات لوکس در فاصله 750 متری از نزدیکترین ساحل، 19 کیلومتری فرودگاه بدروم-میلاس، 27 کیلومتری مرکز شهر بدروم، 31 کیلومتری بیمارستان دولتی و 38 کیلومتری بیمارستان دولتی بدروم قرار دارند.

این مجتمع مسکونی در یک پروژه بزرگ با مساحت 100.000 متر مربع ساخته شده است و از 255 ویلا و آپارتمان تشکیل شده است. این مجموعه دارای بسیاری از امکانات لوکس مانند ساحل اختصاصی، استخرهای شنای اختصاصی، استخر بی نهایت، استخر کودکان با سرسره، اسپا، خدمات دربان، پارکینگ اختصاصی، سیستم های دوربین امنیتی و امنیت 24 ساعته و غیره است.

این مجموعه ای با کیفیت بالا متشکل از آپارتمان ها و ویلا ها است. ویلاها با 4 اتاق خواب دارای 4 حمام شامل حمام اختصاصی، آشپزخانه اوپن، 2 تراس بزرگ و استخر اختصاصی می باشند. آپارتمان ها دارای 1 یا 2 اتاق خواب، آشپزخانه اوپن و حمام هستند. این ملک همچنین دارای سیستم های خانه هوشمند، تهویه مطبوع، کرکره، لوازم آشپزخانه و سیستم های ماهواره ای تلویزیون هستند.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą