خانه هایی در بدروم مولا در حد فاصله پیاده روی تا ساحل,…

Спални соби: 4
Адреса: Aegean, Turkey
Swipe9

این خانه های فروشی در بدروم یالیکاواک در خلیج گوکچابیل واقع شده اند. این خانه های مدرن با تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، سیستم خانه هوشمند، بالکن، کالاهای سفید و لوازم آشپزخانه طراحی شده اند.

3 دلیل اصلی برای خرید

• آماده تحویل
• در یک مجتمع بوتیک لوکس
• موقعیت مرکزی

خانه های آماده تحویل در موقیعت مرکزی در یالیکاواک، بدروم

این خانه های فروشی در خلیج گوکچابیل در یالیکاواک، یکی از معتبرترین مناطق بدروم واقع شده اند. یالیکاواک از نظر گردشگری و زندگی روزمره یکی از محبوب ترین مناطق شبه جزیره است که در شمال غربی بدروم توسط تپه ها و مناظر دریای اژه احاطه شده است. این منطقه با امکانات رفاهی روزمره و اجتماعی مانند کافه ها، رستوران ها، مارکیت ها، داروخانه ها، بانک ها، بیمارستان ها در فاصله پیاده روی قرار دارند. این خانه های فروشی در بدروم مولا 1.6 کیلومتر تا نزدیکترین ساحل، 17 کیلومتر تا بیمارستان دولتی بدروم، 18 کیلومتر تا مرکز شهر بدروم و 49 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی بدروم-میلاس فاصله دارند.

این پروژه شامل 4 خانه مستقل است و در زمینی به مساحت 2.500 متر مربع ساخته شده است. این مجتمع مسکونی بوتیک دارای امنیت 24 ساعته، دوربین امنیتی، استخر بزرگ، باغ خوب نگهداری شده و پارکینگ اختصاصی است.

این خانه ها از 4 اتاق خواب، 4 حمام شامل حمام اختصاصی، اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن و بالکن تشکیل شده است. این خانه های مدرن فروشی در بدروم مولا با مواد با کیفیت بالا، دوش، کالاهای سفید، کرکره، لوازم آشپزخانه، سیستم خانه هوشمند و سیستم تلویزیون ماهواره ای طراحی شده اند.

ПринтајПријави

Контактирај го овој огласувач