ویلا های مستقل با منظره دریا و طبیعت در بدروم، مولا,…

Спални соби: 3
Адреса: Aegean, Turkey
Swipe8

این ویلاهای دوبلکس در بدروم گوموشلوک، منطقه ممتاز مولا واقع شده اند. این ویلاهای فروشی مجهز به سیستم تهویه مطبوع، دوش، کالاهای سفید، کرکره و سیستم خانه هوشمند هستند.

3 دلیل اصلی برای خرید

• چشم انداز شگفت انگیز دریا و طبیعت
• طراحی مدرن
• استخر خصوصی 

ویلاهای مدرن در فاصله پیاده روی تا ساحل در گوموشلوک، بدروم

این ویلا های فروشی در گوموشلوک در غرب شبه جزیره بدروم واقع شده اند. گوموشلوک میزبان هم هنرمندان ترک و افراد معروف از سراسر جهان در جشنواره بین المللی موسیقی کلاسیک در این منطقه حفاظت شده است. این ویلاها تا بسیاری از امکانات روزمره و اجتماعی که ممکن است در زندگی روزمره مانند کافه ها، رستوران ها، مارکیت ها، داروخانه ها به آنها نیاز داشته باشید در فاصله پیاده روی قرار دارند. این ویلاها در مولا بدروم 1.8 کیلومتر از نزدیکترین ساحل، 24 کیلومتر تا بیمارستان دولتی بدروم، 25 کیلومتر تا مرکز شهر بدروم و 60 کیلومتر تا فرودگاه بدروم-میلاس فاصله دارند.

این مجتمع ویلایی از 4 خانه مستقل تشکیل شده و در زمینی به مساحت 26000 متر مربع ساخته شده است. این مجموعه مسکونی دارای امنیت 24 ساعته، مرکز تناسب اندام، مهمانخانه، کافه، مارکیت و زمین بازی است. هر ویلا دارای یک باغ اختصاصی، پارکینگ و استخر می باشد.

این ویلاها دارای 3 اتاق خواب، 2 حمام، اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، بالکن و پاسیو هستند. این ویلا ها در بدروم، مولا مجهز به تهویه مطبوع، دوش، کالاهای سفید، کرکره، سیستم خانه هوشمند هستند.

ПринтајПријави

Контактирај го овој огласувач