Maisonette Olivelias Beachfront

Цена: 89 EUR/Дневно/Ноќно
Спални соби: 2
Адреса: Eparchiaki Odos Nikitis-Sartis, Elia Nikitis, Greece Show map
Swipe9

Мезонет е на плажа и се наоѓа на брегот Елиа во Халкидики и може да се изнајми за изнајмување одмор. Може да собере 5 лица или 4 лица со 2 деца. Има 2 спални, бања и живеење со кујна. Мезоната е пред море и поглед кон море. Има климатизација, ТВ, WiFi, кујна комплетно опремена.

ПринтајПријави

Контактирај го овој огласувач