ویلایی متسقل با دید دریا در آلانیا - 4+1 Houses, کوناکلی /…

Guļamistabas: 4
Adrese: Antalya, Turkey
Swipe9

این ویلا در موقعیت عالی در آلانیا واقع شده است. همه این ویلاهای مستقل در آلانیا دارای دید شگفت انگیز دریای مدیترانه و کوه های توروس هستند

3 دلیل اصلی برای خرید

• موقیعت عالی، 500 متر تا ساحل
• مناطر بی نظیر دریای مدیترانه، کوه های توروس و غروب خورشید
• زندگی خصوصی در یک مجتمع عالی

ویلایی مستقل با دید دریا و در منطقه ای عالی در آلانیا

این ویلا در موقعیت عالی در کناکلی، آلانیا واقع شده است. این مجموعه ویلا بالای دامنه کوه مشرف به دریای مدیترانه ساخته شده اند.

این ویلای مستقل در آلانیا دارای دید منحصر به فرد به دریای مدیترانه، و کوه های توروس و مشرف به غروب آفتاب میباشد. همه ویلا ها و آپارتمان ها از نور خورشید در تمام روز در این منطقه برخوردار هستند.

با ویلا با دید دریا، 300 متر تا مرکز کناکلی، 500 متر تا ساحل، 200 متر تا نزدیکترین مرکز خرید و ای.تی.ام،300 متر تا ایستگاه اتوبوس، 6 کیلومتر تا باشگاه قایق بادبانی، 12 کیلومتر تا مرکز آلانیا و 53 کیلومتر تا فرودگاه فاصله است.

این مجموعه ویلا در زمینی به مساحت 16000 متر مربع با 12.000 متر مربع فضای سبز بنا شده است. این پروژه بزرگ متشکل از 10 بلوک با 123 آپارتمان و ویلا 7 میباشد.

این پروژه در موقعیت عالی در آلانیا دارای امکانات بسیاری مانند باغ طراحی شده، پارکینگ روباز و سرپوشیده، استخر سرپوشیده و روباز، استخر کودکان، اسلاید آبی، سرایداری، سونا، حمام ترکی، ماساژ، اتاق بخار، مرکز تناسب اندام، باربیکیو، آسانسور، رستوران، بازار کوچک، آرایشگاه، ژنراتور، زمین تنیس، بسکتبال، والیبال، اتاق بازی بیلیارد و تنیس روی میز، زمین بازی کودکان، سالن سینما، بار کنار استخر، جکوزی سرپوشیده و روباز، منطقه آماده شده برای هلیکوپتر، مینی گلف، استخر خصوصی، مسیرهای پیاده روی، پذیرش، خدمات فنی، تقویت کننده آب، نگهبانی و سیستم دوربین امنیتی 24/7 میباشد.

انواع ویلا ها

ویلای نوع سی 1، 3+2 با متراژ 827 متر مربع.

ویلای نوع سی 3، 2+3 با متراژ 1056 متر مربع.

ویلای نوع دی 1، 4+1 با متراژ 520 متر مربع است. این ویلا به صورت مبله فروخته می شود.

همه ویلاها با دید دریا در آلانیا دارای تهویه مطبوع هوا در تمام اتاق، لوازم آشپزخانه، آبگرمکن برقی، آیفن تصویری، نور نقطه، سیستم گرمایش از کف، درب های ضد سرقت، اینترنت وای فای و آنتن ماهواره هستند.

DrukātZiņot

Sazināties ar šo reklāmdevēju