آپارتمانهای برند جدید با دید کامل دریا در آلانیا - 2+1…

Guļamistabas: 2
Adrese: Antalya, Turkey
Swipe9

آپارتمان با دید دریا در منطقه کارگیجاک در آلانیا نزدیک به ساحل واقع شده اند. این آپارتمان های نوساز دارای ویژگیهای بسیاری مانند استخر شنا، حمام ترکی، مرکز تناسب اندام و ژنراتور مجهز شده اند

3 دلیل اصلی برای خرید

• فاصله 350 متری تا ساحل
• منظره دریا
• امکانات غنی مجتمع مسکونی

آپارتمان های راحت با امکانات ممتاز مجتمع مسکونی در کارگیجاک، آلانیا

آپارتمانهای راحتی که در کارگیجاک، آلانیا واقع شده اند. این منطقه دارای امکانات اجتماعی و مورد نیاز روز مانند مدرسه، بازار، بانک ها، مساجد، رستوران ها و کافه ها می باشد. این ناحیه دارای ظرفیت بالای گردشگری است. خارجیان و گردشگران محلی از این منطقه تقریبا در تمام طول سال بازدید می کنند. به لطف زیبایی های طبیعی منحصر به فرد، سرمایه گذاران و خریداران این منطقه را ترجیح می دهند.

این آپارتمان های مدرن 350 متر تا ساحل، 15 کیلومتر تا مرکز آلانیا، 30 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا و 145 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این مجموعه در زمینی به مساحت 2.700 متر مربع ساخته می شود. این مجتمع از امکانات غنی مانند استخر شنا، استخر کودکان، حمام ترکی، سونا، مرکز تناسب اندام، استخر شنای سرپوشیده، ژنراتور، منطقه باربیکیو، باغی طراحی شده، آلاچیق، اینترنت واب فای در مناطق عمومی، پارکینگ در فضای باز، آسانسور، سرایدار، نگهبانی 24/7 و دوربینهای امنیتی برخوردار است.

2 نوع آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان باغ دوبلکس 2 خوابه 103-110 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام و 2 بالکن.

پنت هاوس 2 خوابه 107-133 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام در اتاق مستر، حمام و 2 بالکن.

این آپارتمان های فروشی در آلانیا با ویژگی های بسیاری مانند مبلمان آشپزخانه مدولار، آیفون تصویری، آبگرمکن، کابین دوش، پنجره های دو جداره پی وی سی، نور نقطه ای، آنتن ماهواره ای و کف گرانیت- سرامیک مجهز می باشند.

DrukātZiņot

Sazināties ar šo reklāmdevēju