آپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه, یالینجاک /…

Guļamistabas: 2
Adrese: Black Sea, Turkey
Swipe4

آپارتمان جدید در ترابزون در منطقه ای محبوب در یالینجاک واقع شده است. این آپارتمان ها تنها 5 کیلومتر دورتر از فرودگاه هستند

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیک به امکانات مهم شهری
• منظره دریای باز
• قیمت های مناسب

آپارتمان جدید در ترابزون برای فروش با شرایط پرداخت

این آپارتمان های جدید در یالینجاک واقع شده اند که یکی از محبوبتریم مناطق ترابزون است. در یالینجاک بسیاری از امکانات اجتماعی مانند مسجد، بیمارستان، مرکز خرید، مدرسه، ایستگاه اتوبوس و داروخانه وجود دارند که به سرعت در حال توسعه میباشند. فرودگاه بین المللی و ساحل بسیار نزدیک به این آپارتمان های جدید هستند. این آپارتمان ها در ترابزون در 3 کیلومتری مرکز خرید جواهیر، 7 کیلومتر تا مرکز خرید فروم، 5 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی ترابزون، 6 کیلومتر تا بیمارستان دولتی، 1،5 کیلومتر تا ساحل و 9 کیلومتر دور از مرکز شهر ترابزون قرار گرفته اند.

این مجتمع مسکونی شامل 6 بلوک و در مجموع از 84 آپارتمان لوکس تشکیل شده است. یک منطقه بزرگ برای فضای سبز اختصاص داده شده است. امکانات بسیاری مانند پارکینگ سرپوشیده و روباز، زمین بازی کودکان، مرکز تناسب اندام، ژنراتور، سیستم آتش نشانی، آسانسور دوبل در هر بلوک، نگهبانی، سیستم امنیتی و دوربین 24/7 وجود دارد.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، یک حمام، یک حمام اختصاصی، و یک بالکن هستند.

آپارتمان های 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، یک اتاق غذا خوری، یک حمام، یک سرویس بهداشتی، دو حمام اختصاصی، دو اتاق رختکن و دو بالکن هستند.

آپارتمان 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، یک اتاق غذاخوری، یک حمام، یک توالت، دو حمام اختصاصی، دو اتاق رختکن و دو بالکن هستند.

آپارتمان لوکس در ترابزون دارای سیستم گرمایش مرکزی، عایق حرارتی و صدا، زیرساخت های تهویه مطبوع و آنتن ماهواره میباشند.

لطفا برای اطلاع از چگونگی شرایط و نحوه پرداخت با ما تماس بگیرید.

DrukātZiņot

Sazināties ar šo reklāmdevēju