آپارتمانهای دوستدار طبیعت در سارییر استانبول - 3+1…

Hálószobák: 3
Cím: İstanbul, Turkey
Swipe6

آپارتمانهای دوستدار طبیعت در منطقه مرکزی در سارییر، استانبول واقع شده است. این آپارتمانها دارای نمای پانوراماتیک فوق العاده زیبا و باغ بزرگ که توسط فضای سبز احاطه شده است

3 دلیل برای خرید

• دید بسیار زیبای بسفروس
• یک زندگی لوکس که توسط طبیعت احاطه شده است
• مزیت مکانی منحصر به فرد با نزدیکی به بزرگراه تی ای ام، پل شهیدان 15 ژوییه و پل فاطه سلطان مهمت

آپارتمانهای ارایه دهنده شیوه زندگی معاصر با ایده بوتیک در استانبول

این آپارتمانهای فروشی استانبول در اشتینیه، سارییر واقع شده اند. اشتینیه بین امیرگان و ینیکوی در ساحل شمال غربی بسفر واقع شده اند.. اشتینیه بدلیل برای کافه ها و رستوران های با غذاهای دریایی معروف است. این منطقه دارای یکی ازمعتبرترین مراکز خرید استانبول، اشتینیه پارک است. اشتینیه یکی از بهترین مکان های ساحلی بسفر است که در مردم در اطراف آن در طول تعطیلات آخر هفته پیاده روی می کنند. بسیاری از مکان های اجتماعی، تاریخی و فرهنگی در این منطقه وجود دارند.

مراکز فرهنگی در این منطقه: مسجد امیرگان، عمارت هوبر، کاخهای ملی (کیوسک)، چشمه سلطان والیده مهریشاه، قلعه روملیان، مسجد سلطان نسلیشاه، چشمه احمد کمالی افندی، عمارت ساییت حلیم پاشا (یالی)، موزه ساکیپ سابانچی، قصر سلطانیه، آرامگاه بابا تلی، گراو امیرگان، باغ آتاتورک، مرکز فرهنگی سلیمان دمیرل و جنگل بلگراد.

مدارس این منطقه: دانشگاه فنی استانبول، دانشگاه ایشیک، مدارس خصوصی انکا، کالج جمهوریت مسلک، پردیس دانشگاهی کوچ اشتینیه، دانشکده ایشتک، کالج دوگا و کالج. سنت.

مراکز خرید در این ناحیه: اشتینیه پارک، ای وی ام بیلجیلی، الماس استانبول، مرکز دوگوش پاور، یونیک استانبول و یاپفوراستانبول.

بیمارستانهای منطقه: بیمارستان آجی بادام مسلک، مرکز پزشکی تارابیا، مرکز پزشکی ینیکوی، مرکز دیالیز سارییر و درمانگاه لیزر چشم.

این مجتمع آپارتمانی با توجه به موقعیت خاصش مزایای بسیاری دارد. شما به راحتی می توانید به تمام نقاط استانبول توسط مسیرهای دریایی، مترو و حمل و نقل عمومی دسترسی پیدا کنید. این آپارتمانهای با دید پانورامیک در استانبول نزدیک به بسیاری از نقاط مهم مانند اشتینیه پارک، اشتینیه مارینا، بورس استانبول، مرکز تجارت مسلک، مدارس انکا ، پردیس آی تی یو مسلک، بیمارستان آجی بادام و کافه ها و رستوران های ساحلی می باشند. گراو امیرگان فقط 5 دقیقه پیاده از اینجا فاصله دارد.

این پروژه کاملا دوستدار طبیعت در سارییر استانبول، جایزه بهترین پروژه ساختمانی سیتی اسکیپ و جایزه بزرگ املاک اروپایی رابه دست آورده است. این پروژه دارای یک معماری نوآورانه و ایده بوتیک است. این پروژه برنده جایزه در اشتینیه 3.070 متر مربع مساحت و 21 آپارتمان در3 بلوک دارد. این آپارتمانها ترکیبی از رنگ سبز و آبی را همراه با دیدی فوق العاده به شما ارایه می کنند. همه آپارتمان های این پروژه طراحی شده اند تا منعکس کننده زندگی معاصر در همراهی با طبیعت باشند. این آپارتمان ها هم دوستدار طبیعت و هم صرفه جو در انرژی هستند.

این آپارتمانهای استانبول با ایده بوتیک بسیاری از امکانات عمومی مانند باغ بزرگ طراحی شده، مسیرهای پیاده روی و دو، پارک ها، فضاهای اجتماعی، زمین بازی کودکان، پارکینگ، پارکینگ مهمان، استخر شنا سرپوشیده و روباز، مرکز تناسب اندام، سونا، اتاق بخار، آبگرم، رستوران، کافه، ژنراتور، سرایداری، آسانسور، سیستم دوربینهای امنیتی و نگهبانی 24/7 را دارند. این پروژه همچنین دارای بسیاری از خدمات دربانی مانند رزرو، اجاره ماشین، بیمه، خدمات انتقال، خدمات فنی 24 ساعته، عرضه بلیط برای رویدادهای خارج از کشور، پیشخدمت مخصوص پارکینگ، انبار، شتشوی ماشین، مشاوره، گاوصندوق / رختکن ، ارسال بسته، دفتر اسناد رسمی، خیاطی، خشکشویی و داروخانه است.

3 نوع آپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 120 متر مربعی که دارای اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، اتاق رختکن+ توالت و یک تراس است.

آپارتمان 2 خوابه دوبلکس با باغ 226 متر مربع که دارای اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام، حمام در اتاق مستر، 2 تراس و یا یک باغ است.

آپارتمان 2 خوابه 216 متر مربع که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر، یک اتاق رختکن_ توالت و 2 تراس است.

تمام آپارتمان ها با فن آوری پیشرفته سیستم خانه های هوشمند طراحی شده اند. این سیستم با ویژگیهایش زندگی شما را آسانتر خواهد کرد. لوازم خانگی الکتریکی، سیستم های امنیتی، روشنایی و بسیاری از امکانات دیگر در دستان شما خواهند بود.

این آپارتمانها بسیاری از ویژگی های داخلی مانند درب فولادی، سیستم آتش نشانی خودکار، سنسورهای آتش و دود، گاز طبیعی، زیرساخت های اینترنت نوری، اینترنت وای فای، سیستم تلویزیون کابلی و آنتن ماهواره ای را دارند.

*لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

PrintCsalásnak jelöld

Contact this advertiser