املاک مرکزی 4 کیلومتر تا ساحل کنییالتی آنتالیا - 4+1…

Hálószobák: 4
Cím: Antalya, Turkey
Swipe9

املاک مدرن در کنییالتی، آنتالیا، نزدیک به کلیه امکانات اجتماعی و روزانه واقع شده است. این املاک دارای کیفیت خوب و نزدیک به ساحل تنها 4 کیلومتر تا امکانات محلی فاصله می باشد

3 دلیل اصلی برای خرید

• ساخته شده از مواد با کیفیت بالا و با کیفیت
• نزدیک به کلیه امکانات روزانه و اجتماعی
• داشتن مزیت موقعیت مرکزی

املاک با کیفیت بالا در مجتمع با امکانات عالی در کنییالتی

املاک مدرن در موقعیت مرکزی در کنییالتی، آنتالیا واقع شده است. کنییالتی با نزدیکی به ساحل، زیبایی های منظره شهر و امکانات مختلفی مانند مراکز خرید، زمین های بازی که برای بسیاری از فعالیت های ورزشی مناسب است یکی از مکانهای ایده آل در آنتالیا است.

این املاک فروشی در آنتالیا ترکیه با فاصله کوتاهی تا کلیه امکانات اجتماعی و روزمره مورد نیاز شما مانند کافه ها، رستوران ها، بازارها و آکواریوم آنتالیا، 10 کیلومتر تا مرکز شهر و پایانه اتوبوس و 24 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا قرار گرفته است.

این مجموعه مسکونی از 2 بلوک و در مجموع از 26 آپارتمان تشکیل شده است. این مجموعه دارای یک مرکز تناسب اندام، استخر، استخر سرپوشیده، آسانسور، سیستم امنیتی با دوربین ها، سرایداری، مناطق تنیس روی میز، زمین بازی کودکان و یک باغ با طراحی زیبا و کامل برای ساکنان می باشد.

در اینجا 3 نوع آپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمان های 3 خوابه 110 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن.

آپارتمان های 3 خوابه 125 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، حمام، حمام اختصاصی و بالکن.

آپارتمان های 4 خوابه دوبلکس 220 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 حمام، 2 حمام اختصاصی، بالکن و تراس.

این املاک دارای لوازم آشپزخانه، تهویه مطبوع در هر اتاق، اینترنت، کابین دوش، آنتن ماهواره، کرکره، کف لمینت، گرانیت سرامیکی، درب فلزی و گرمایش کف می باشد.

PrintCsalásnak jelöld

Contact this advertiser