ویلاهای لوکس تریپلکس در لارا، آنتالیا 1 کیلومتر تا ساحل,…

Hálószobák: 4
Cím: Antalya, Turkey
Swipe9

ویلاهای بزرگ در لارا، گوزلاوبا 1 کیلومتری ساحل واقع شده اند. این ویلاهای لوکس مجهز به مواد با کیفیت هستند. همچنین این ویلاها برای سرمایه گذاری نزدیک به کلیه امکانات محلی و فرودگاه است

3 دلیل اصلی برای خرید

• 1 کیلومتر تا ساحل
• نزدیک به فرودگاه بین المللی آنتالیا
• احاطه شده توسط همه امکانات

ویلاهای تریپکس مبله در لارا، گوزلاوبا نزدیک به امکانات محلی

این ویلاهای فروشی در آنتالیا در لارا، محله گوزلاوبا واقع شده است. منطقه لارا به عنوان یکی از مناطق مورد پسند برای سرمایه گذاری شناخته می شود. این منطقه دارای بسیاری از امکانات اجتماعی و محلی مانند مرکز خرید، ساحل، هتل های مجلل، پارک ها و موارد دیگر میباشد. اگر به دنبال خرید ویلا در آنتالیا هستید، لارا گزینه بسیار خوبی برای شما است.

این ویلاهای تریپلکس مبله لوکس، 1 کیلومتر تا ساحل، 8 کیلومتر تا مرکز خرید تراسیتی، 10 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 10 کیلومتر و تا کالیجی (شهر قدیمی) فاصله دارد. همچنین این ویلاها بسیار نزدیک به مراکز درمانی، امکانات اجتماعی و فعالیتهای روزانه مانند ساحل، بازارها، فرودگاه و غیره هستند.

این مجموعه مسکونی در زمینی به مساحت 3.600 متر مربع بنا شده است و در مجموع از 10 ویلا تشکیل شده است. این مجموعه دارای بسیاری از ویژگی های غنی مانند باغ با طراحی زیبا، سونا، 400 متر مربع استخر، سرایداری، پارکینگ ماشین روباز، ژنراتور، عایق های حرارتی و صوتی، روکش مرمر 3 سانتی متری، سیستم دوربین امنیتی 24/7 و نگهبانی می باشد.

3 نوع ویلا برای فروش در این مجموعه وجود دارد

ویلای تریپلکس مبله 4 خوابه 350 مترمربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، یک اتاق رختکن، 3حمام، یک حمام اختصاصی، 2 باکن و یک تراس. (ویلا آماده تحویل است و با مبلمان به فروش می‌رسد این ویلا مجهز با سیستم خانه هوشمند، سیستم کنترولی، کف لمینیت و پرسلانی اسپانیایی است.)

ویلای تریپلکس 4 خوابه تکمیل شده 350 مترمربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، یک اتاق رختکن، 3 حمام، یک حمام اختصاصی، 2 بالکن و یک تراس.

ویلای تریپلکس 4 خوابه تکمیل نشده 250-350 مترمربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، یک اتاق رختکن، 3 حمام، یک حمام اختصاصی، 2 بالکن و یک تراس.

این ویلاهای مدرن فروشی در آنتالیا از امکانات ویژه مانند، لوازم آشپزخانه لوکس، تهویه مطبوع در هر اتاق، اینترنت وای فای، باربیکیو، سیستم آنتن ماهواره، جکوزی، کابین دوش، پنجره با کرکره، ژنراتور برای هر ویلا، سیستم انرژی خورشیدی و مخزن آب مجهز شده است.

PrintCsalásnak jelöld

Contact this advertiser