Flatio - all utilities included - Beauty apartment

Price: 2,414 EUR/Month
Bedrooms: 2
Size: 79 m² / 850 ft²
Address: Hradská , Slovakia Show map
Swipe9

Elegantný zariadený apartmán s ozajstnou emóciou pocitu domova. V byte sa nefajčí, pre fajčiarov je vyhradené posedenie na terase s grilom, ktorá je súčasťou bytu. V apartmáne sú 3 samostatné izby, z toho 2 s veľkou manželskou posteľou, v spálni je prísteľok na občasné spanie. Jedálenský priestor v kuchyni. Vhodné na dlhodobé komfortné bývanie pre 5 osôb + 1 prísteľka na občasné spanie.
Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii súkromné parkovisko v uzavretom areáli.
Kuchyňa je vybavená vstavanou chladničkou, vstavanou varnou platňou, varnou kanvicou a vstavanou elektrickou rúrou. Samostaté WC. Kúpeľňa s rohovou vaňou. Uteráky a posteľná bielizeň sú zahrnuté v cene ubytovania. Priestory sú umývané ekologickými čistiacimi prostriedkami šetrné ku životnému prostrediu.
Bratislavský hrad a vyhliadková plošina UFO sú od apartmánu vzdialené 10 km. Najbližšie letisko Bratislava sa nachádza 1 km od apartmánu Beauty.
Plná občianska vybavenosť v blízkosti - nákupné centrum Avion, Letisko, širšie centrum. Vrakunský lesík, alebo rieka Malý Dunaj na pešiu, alebo cyklo turistiku.

Contact this advertiser