آپارتمان با طراحی منحصر به فرد 50 متر تا ساحل در آلانیا -…

Τιμή: 792.211 TRY
Υπνοδωμάτια: 2
Διεύθυνση: Antalya, Turkey
Swipe9

آپارتمان با طراحی منحصر به فرد در منطقه محبوب کارگیجاک، آلانیا واقع شده است. این آپارتمانها در آلانیا در مسیر پیاده ری تا ساحل و بازار قرار گرفته است

3 دلیل اصلی برای خرید

• فاصله کوتاه پیاده روی تا دریا
• منظره حذاب دریا
• نزدیک مغازه ها، رستوران ها، کافه ها و بازار

آپارتمان های جدید برای فروش در کارگیجاک، آلانیا

آپارتمان با معماری منحصر به فرد در آلانیا، کارگیجاک واقع شده است. کارگیجاک میزبان چشم انداز باشکوه دریای مدیترانه و کوه های توروس می باشد. این منطقه با امکانات و زیبایی طبیعت، منظره دریا و کوه ها و سواحل پرچم آبی بسیار مورد توجه است. شما می توانید به امکانات روزانه اجتماعی و محلی مانند مغازه ها، بازار، رستوران ها، داروخانه ها، جاده اصلی و دسترسی، بیمارستان ها و بازارها به راحتی دسترسی داشته باشید.

این آپارتمان در آلانیا برای فروش 50 متر تا ساحل و بازار، 3 کیلومتر تا شهر عتیقه ناوولا، 7 کیلومتر تا شهر سیدرا عتیقه، 10 کیلومتر تا ساحل آلانیا، 18 کیلومتر تا قلعه آلانیا و مرکز شهر، 23 کیلومتر تا سد دیم، 26 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشی و فرودگاه بین المللی آنتالیا 141 کیلومتر فاصله می باشد.

این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت 4.700 متر مربع بنا شده است. این مجموعه شامل 4 بلوک و شامل 1+1، 2+1 و 2+1، 3+1 پنت هاوس میباشد. این مجتمع با کیفیت دارای ویژگی های غنی مانند استخر شنا، استخر کودکان، بیلیارد و تنیس روی میز، حمام ترکی، اتاق ماساژ، سونا، مرکز تناسب اندام، استخر شنای سرپوشیده، اتاق بخار، آسانسور، ژنراتور، باربیکیو در منطقه سرپوشیده، نگهبانی، انباری عمومی، نگهبانی 24/7 و باغی طراحی شده میباشد.

در این مجموعه 4 نوع آپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمان 1 اتاق خوابه 60 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است.

آپارتمان 2 اتاق خوابه 100-110 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام اختصاصی و بالکن است.

آپارتمان 2 اتاق خوابه پنت هاوس 120 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام اختصاصی، بالکن و تراس است.

آپارتمان 3 اتاق خوابه پنت هاوس 170-200 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام اختصاصی، بالکن و تراس است.

این آپارتمان های جدید ساخته شده با پنجره های آلومینیومی دو جداره، روشنایی، درب فلزی، گرمایش، و دیوارهای مقاوم در برابر آب، آشپزخانه با کابینهای ام دی اف، دربهای داخلی، تهویه مطبوع، آیفون تصویری، کالاهای سفید، کف سرامیکی، آنتن ماهواره و اینترنت وای فای میباشد.

Επικοινωνήστε με αυτόν τον διαφημιστή