آپارتمانهای استانبول متصل با طبیعت و تاریخ - 1+1…

Υπνοδωμάτια: 1
Διεύθυνση: İstanbul, Turkey
Swipe9

آپارتمان های هوشمند فروشی در ترکیه استانبول که 15 دقیقه با بسفروس و برج میدن فاصله دارند. این آپارتمانهای فوق العاده لوکس یک زندگی ممتاز را به شما ارایه می کنند

3 دلیل اصلی برای خرید

• طراحی فوق العاده لوکس
• نزدیکی به برج بسفر و دوئل
• احاطه شده با طبیعت و چشم اندازهای تالاب و بیشه زار

آپارتمانهای فوق العاده لوکس استانبول با رانندگی 15 دقیقه ای تا بسفروس و برج میدن

این آپارتمانهای فوق العاده لوکس دارای مکانی مرکزی در اسکودار هستند که توسط امکانات رفاهی اجتماعی احاطه شده اند. اسکودار در سمت آناتولی استانبول واقع شده است. این ناحیه از برج معروف میدن میزبانی می کند. این منطقه امکان حمل و نقل آسان به بخش اروپا دارد. امکان رفت و آمد هم از طریق حمل و نقل دریایی با اتوبوس های دریایی و هم حمل و نقل جاده ای از طریق پل ها وجود دارد. اسکودار یکی از بهترین مناطق جهت سرمایه گذاری خریداران می باشد.

این آپارتمانهای استانبول به لطف تونل اوراسیا و پل بسفروس، با بخش دیگر شهر ارتباط مستقیم دارند. این آپارتمانها به مراکز آموزشی، بهداشتی و امکانات روزانه بسیار نزدیک هستند. این آپارتمان های فروشی در استانبول ترکیه، 5 کیلومتر تا پارک ساحلی مودا و گذرگاه، 25 کیلومتر با فرودگاه بین المللی آتاتورک، 6 کیلومتر تا خیابان بغداد، 1 کیلومتر تا آلتونیزاده، 37 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی سبیها، 2 کیلومتر تا ایستگاه مرمره، 5 کیلومتر تا مارینای کالامیش، 4 کیلومتر تا برج میدن، 3.2 کیلومتر تا تونل اوراسیا و 4.5 کیلومتر تا پل شهدای 15 جولای (پل بسفروس) فاصله دارند.

مدارس منطقه: دبیرستان فرانسوی سنت ژوزف، کالج باهچهشهیر چاملیجا، کالج دوگای آجی بادام، دانشگاه مرمره، دانشگاه اوزیگین، دانشگاه دوگوش، دانشگاه یدیتپه، دانشگاه سلطان محمد فاتیح و دانشگاه اسکودار.

مراکز خرید ناحیه: مرکز خرید تپه ناتیلوس، مرکز خرید آجی بادام آکسایا، مرکز خرید امار اسکوار و مرکز خرید کاپیتول.

بیمارستانها در منطقه: بیمارستان فلورانس نایتینگل، بیمارستان شیفا کادیکوی، بیمارستان ان بی کادیکوی ، مرکز پزشکی خصوصی عمران، بیمارستان دنیا گز، بیمارستان کادیکوی آجی بادام، بیمارستان استانبول، بیمارستان مدیپل استانبول، مرکز چشم پزشکی کودرت، بیمارستان چاگرینر و بیمارستان آکادمیک.

این مجتمع مسکونی کم ارتفاع در محدوده ای با مساحت 38.000 متر مربع که طبیعت و تاریخ آن را احاطه کرده است ساخته می شود. این مجموعه شامل 12 بلوک، 48 واحد تجاری و 319 آپارتمان می باشد. این پروژه مشهور با توجه به خیابان خرید خود، امکانات ممتاز، محوطه زیبای طراحی شده و مناطق طبیعی جلب توجه می کند. استخر سرپوشیده و روباز، استخر کودکان و زمین بازی، پذیرش، مرکز تناسب اندام، سونا، حمام ترکی، اتاق ماساژ، مرکز اسپا، پارکینگ در محیط داخلی و بیرونی، مسیرهای پیاده روی، کافه، رستوران، زمین والیبال و بسکتبال، آبگیر، پارکینگ، مناطق استراحت، ژنراتور، آسانسور، مخزن آب، خدمات فنی 24/7، دوربینهای امنیتی و نگهبانی در این پروژه وجود دارند.

انواع آپارتمان ها

در این مجتمع آپارتمان های 1 خوابه، آپارتمان های 1 خوابه دوبلکس، آپارتمان های دو خوابه، آپارتمان های 2 خوابه دوبلکس، آپارتمان های 3 خوابه، آپارتمان های 3 خوابه دوبلکس، آپارتمان های 4 خوابه، آپارتمان های دوبلکس 4 خوابه، آپارتمان های دوبلکس 5 خوابه، آپارتمان های 6 دوبلکس، آپارتمان های 8 خوابه دوبلکس وجود دارد.

این آپارتمان ها با طراحی هوشمند دارای چشم اندازی با شکوه تالاب و بیشه زار هستند. این آپارتمان ها یک زندگی فوق العاده لوکس و ممتاز را ارایه می دهند. این آپارتمان ها به اینترکام ویدیویی، گاز شهری، تجهیزات آشپزخانه با صرفه جویی انرژی کلاس آ، فن آوری خانه هوشمند، زیرساختهای فیبر نوری، تلویزیون ماهواره ای، اینترنت وای فای، آب گرم مرکزی، تلویزیون کابلی مرکزی، سنسورهای دود و آشکار و سیستم اطفا حریق اتوماتیک مجهز شده اند.

لطفا برای اطلاع از موجود بودن آنها و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

Επικοινωνήστε με αυτόν τον διαφημιστή