آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ…

Υπνοδωμάτια: 1
Διεύθυνση: İstanbul, Turkey
Swipe7

این آپارتمان های مدرن در یک مجتمع مسکونی خانوادگی در ایوپ سلطان، استانبول واقع شده اند. آپارتمان ها دارای چشم انداز شگفت انگیز از شهر هستند.

3 دلیل اصلی برای خرید

• فرصت سرمایه گذاری
• معماری مدرن
• املاک با چشم انداز شهر

آپارتمان های خانوادگی با معماری مدرن در ایوپ سلطان

این آپارتمان های فروشی در استانبول در محله ساکین، ایوپ سلطان، واقع شده اند. محله ایوپ که در شاخ طلایی واقع شده و به سمت دریای سیاه کشیده شده است در میان بازدید کنندگانی مورد علاقه است که از سازه های عصر عثمانی بازدید می کنند.

این املاک نزدیک به شبکه های حمل و نقل و بزرگراه های اصلی است و دسترسی آسان به مدارس و مراکز تجاری را فراهم می کند. این املاک 7 کیلومتر تا لونت و ماسلاک، 10 کیلومتر تا پل فاتح سلطان محمت، 11 کیلومتر تا تکسیم، 12 کیلومتر تا پل بسفر، 22 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک و 32 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی استانبول فاصله دارند.

نزدیکترین موسسات بهداشتی: مرکز پزشکی اجی بادام گوکتورک، مرکز پزشکی گوکتورک مونو، مرکز پزشکی جراحی مونو، فلورنس نایت انجل، و مرکز غذایی رژیم غذایی سالم شخصی ام اف بی.

نزدیکترین امکانات آموزشی: کالج بیتلیس کمربورگاز کمپوس، مهد خصوصی کودک فیدول، مدارس خصوصی حیصار، مهد کودک بیلگی کوزاسی، مهد کودک گوکتورک امریکان کلتور، کالج کمربورگاز اوشین، مهد خصوصی کودک کشف ایدن ایللر، مهد خصوصی کودک ارک، مهد خصوصی کودک مگیک فورست، مهد خصوصی کودک سکلامباچ، مهد کودک دریمس کاستل، مهد کودک ایلک آدیم و مهد کودک کوچوک شیلر.

نزدیکترین مراکز خرید: مرکز خرید لاروس پلاس گوکتورک، مرکز خرید سیناسوس، مرکز خرید جاکا، مرکز خرید ارکادیوم لایف و کمر مال.

این مجتمع بزرگ مسکونی دارای 10.700 متر مربع مساحت زمین و 70.000 متر مربع مساحت ز است. این مجموعه از 7 بلوک و در مجموع 389 آپارتمان شامل 1+1, 2+1, 3+1 تشکیل شده است. این مجتمع مسکونی لوکس دارای زمین بازی کودکان، مرکز تناسب اندام، سونا، پارکینگ پوشیده، باغ مشترک، کافه و نگهبانی 24 ساعته است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن و یک حمام هستند.

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اپن و یک حمام هستند. (بعضی از آپارتمان ها دارای آشپزخانه جداگانه هستند.) (بعضی از آپارتمان ها دارای حمام اختصاصی هستند.) (بعضی از آپارتمان ها دارای یک باغ اختصاصی هستند.)

آپارتمان های 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، و اتاق اختصاصی هستند. (بعضی از آپارتمان ها دارای یک باغ اختصاصی هستند.)

Επικοινωνήστε με αυτόν τον διαφημιστή