املاک سرمایه گذاری مناسب برای زندگی خانوادگی در استانبول -…

Υπνοδωμάτια: 3
Διεύθυνση: İstanbul, Turkey
Swipe2

این آپارتمان های بزرگ در عمرانیه، استانبول قرار دارند. این آپارتمان های سرمایه گذاری به همه نقاط حمل و نقل نزدیک هستند و سبک زندگی خانوادگی را با امکانات مجتمع غنی ارائه می دهند.

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیک به تمام نقاط حمل و نقل در سمت آسیا
• املاک جادار با مفهوم خانوادگی
• ویژگی های مجتمع غنی مانند اتاق بخار، سونا و مرکز تناسب اندام

املاک لوکس با گزینه های اقساطی در عمرانیه، استانبول

این املاک با گزینه های مجتمع لوکس در عمرانیه، استانبول واقع شده اند. عمرانیه یکی از پرجمعیت ترین مناطق استانبول و در حال توسعه و سرمایه گذاری با پروژه های جدید مسکن و حمل و نقل شهری است. این منطقه به عنوان مرکز حمل و نقل برای سمت آسیایی در نظر گرفته شده است، که دسترسی آسان به مناطق اطراف را امکان پذیر می کند. این منطقه همچنین به دلیل سرسبزی و هوای تازه اش مشهور است، نزدیک به بسیاری از مناطق جنگلی که از هر کسی که می خواهد برای مدتی از هجوم زندگی شهر فرار کند، گریزی دارد.

این املاک فروشی در استانبول در موقیعت مکانی عالی قرار دارند، بنابراین امکانات رفاهی روزانه مانند مارکیت ها، بازارهای عمومی، بیمارستان ها، مدارس و بانک ها در فاصله پیاده روی قرار دارند. این آپارتمان ها 4 کیلومتر تا بزرگراه ای-5، 4,5 کیلومتر تا تپه چاملیجا، 5 کیلومتر تا بزرگراه تی ای ام، 7.5 کیلومتر تا دانشگاه مرمره، 8 کیلومتر تا پل شهیدان 15 جولای و ساحل کادبستان، 16 کیلومتر تا پل فاتح سلطان محمت، 40 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی سبییاگوکچن و 54 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی استانبول فاصله دارد.

مدارس منطقه: دانشگاه فنرباغچه، دانشگاه عمرانیه، مدرسه ابتدایی ساباحیتین زایم، مدرسه ابتدایی یشیل وادی، مدرسه ابتدایی ماوی آی، پیش دبستانی خصوصی بیلیم صنعت، کالج خصوصی ایوپ اوعلو، دبیرستان ابتدایی پی کاری، دبیرستان خصوصی عمرانیه اوموت اناتولیم و مدارس و ام بی آ.

بیمارستان های منطقه: بیمارستان آفیت، مرکز پزشکی عمران میدیکل، بیمارستان خصوصی اطلس، بیمارستان خصوصی چاملیجا حیات، بیمارستان چکمک ایردم، بیمارستان خصوصی بین المللی ایثار، بیمارستان ابنسینا، بیمارستان ایرن، بیمارستان خصوصی میدیسانا، بیمارستان خصوصی اجی بادام کوز باتاعی و بیمارستان خصوصی سور.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید عمار، مرکز خرید بویوک، ایکیا، مرکز خرید اکاسیا، مرکز خرید جان پارک، مرکز خرید واترگاردن، مرکز خرید میدان استانبول، مرکز خرید برندیوم ، مرکز خرید اوپتیموم اوتلیت، مرکز خرید پلادیوم و مرکز خرید ناوادا اتاشیهیر.

این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت 29.897 متر مربع ساخته شده است و از 3 بلوک در مجموع 172 آپارتمان و 24 ملک تجاری تشکیل شده است. این مجتمع دارای ویژگی های لوکس مانند پارکینگ سرپوشیده، دفاتر و واحدهای تجاری، امکانات رفاهی اجتماعی، مرکز تناسب اندام، سونا، اتاق بخار، زمین بسکتبال، مسیرهای پیاده روی، باغ با طراحی زیبا، زمین بازی کودکان، پارک و امنیت 24 ساعته و سیستم های دوربین امنیتی است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، یک حمام اختصاصی و یک بالکن هستند.

آپارتمان های دوبلکس 3 خوابه دارای اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، 2 حمام، یک حمام اختصاصی، یک بالکن و یک تراس هستند.

آپارتمان 3 خوابه با درخواست مشتری می تواند به آپارتمان 4 خوابه تبدیل شود.

این املاک بزرگ دارای درب استیل، کفپوش لمینت و سرامیک، لوازم آشپزخانه، پنجره پی وی سی دو جداره و دوش است.

Επικοινωνήστε με αυτόν τον διαφημιστή