آپارتمانهای منحصر به فرد خط ساحلی استانبول - 4+1…

Τιμή: 2.542.784 TRY
Υπνοδωμάτια: 4
Διεύθυνση: İstanbul, Turkey
Swipe9

آپارتمانی منحصر به فرد که در خط ساحلی در بیلیک دوزو، استانبول بنا شده است. این پروژه بزرگ با منظره دریا متشکل از 12 نوع مختلف در 20 بسته متفاوت میباشد

3 دلیل اصلی برای خرید

• شهر ساحلی با مساحت 122،500 متر مربع
• همسایگی مرینا در بیلیکدوزو
• فضای زندگی ایده آل برای کسانی که مایل به لذت بردن از دریا در 24 ساعت شبانه روز هستند

آپارتمانهای ترکیبی از زندگی شهری و دریا و طبیعت در استانبول

این آپارتمانهای استانبول در خط ساحلی که در بیلیک دوزو واقع شده اند. بیلیک دوزو منطقه ای به سرعت در حال توسعه با خانه های جدید و سرمایه گذاری های نو در حمل و نقل است. به گفته محققان، 40 درصد از کسانی که در این منطقه زندگی می کنند از فارغ التحصیلان دانشگاهی هستند و تعداد قابل توجهی از شهروندان خارجی در این ناحیه زندگی می کنند. به همین دلیل، بیلیک دوزو یکی از متنوع ترین مناطق فرهنگی استانبول است.

این آپارتمان ها در یک موقعیت مرکزی در کنار تمامی امکانات رفاهی هستند. تمام امکانات محلی و اجتماعی مانند کافه ها، رستوران ها، مغازه ها، بانک ها، مسجد و حمل و نقل عمومی تنها در فاصله کوتاهی از اینجا قرار دارند. این آپارتمانهای فروشی 4 کیلومتر با ایستگاه مترو، 6 کیلومتر با بزرگراه تی ای ام، 3.5 کیلومتر با بزرگراه ای-5، 17 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک، 40 کیلومتر تا سومین فرودگاه، 7 کیلومتر با اسکله اتوبوس دریایی، 32 کیلومتر تا لونت و 30 کیلومتر تا تقسیم فاطله دارد.

مراکز خرید در این منطقه: مرمره پارک ای وی ام، میگروس، مارکا شهر ای وی ام، بیلیجیوم ای وی ام، آکباتی ای وی ام ، بازار پرستیژ ای وی ام، پرلا ویستا، بازار استانبول، باوهاوس، مترو سوپر مارکت، کوجتاس و رییال.

بیمارستان در منطقه: مرکز بهداشت خانواده یکوپلو، بیمارستان مدیجانا، بیمارستان گروه کولان، پارک پزشکی، بیمارستان آجیبادم، بیمارستان تی ای ام و ایستگاه کمک های اضطراری 112 بیلیک دوزو اس تی 1.

مدارس در منطقه: کالج فرهنگی آمریکایی، کالج دوگا، مدارس ام ای اف، دانشگاه بیلفن، کالج ییلدیزلار، کالج باهچهشهیر، کالج بیکنت، کالج مکتبیم، دبیرستان آلمانی آلکو، کودکستان آلمانی آلکو، مدرسه انجمن بین المللی استانبول، دانشگاه فاتح، دانشگاه بیکنت، مدرسه ابتدایی یکوپلو/ دوره متوسطه، دبیرستان آناتولی چند برنامه ای بیلیک دوزو، آموزش و پرورش ویژه و مرکز توانبخشی کننت، مرکز علوم یونتم، دبیرستان دختران آناتولی امام هتیپ امین یوکسلوگو.

این آپارتمان منحصر به فرد در استانبول یک زندگی جدید با ترکیبی از زندگی شهرستان، طبیعت و دریا را به شما ارایه میدهد. این آپارتمان جدید از دسترسی آسان به تمام نقاط شهر از طریق مسیر دریایی و بزرگراه برخوردار است.

این مجموعه جدید متشکل از 12 نوع مختلف در 20 بسته متفاوت است. این مجموعه بزرگ در بیلیکدوزلو در زمینی به مساحت 1.500.000 متر مربع بنا شده است که به بسیاری از توابع مانند مرکز خرید( ای وی ام)، هتل 5 ستاره، امکانات آموزشی، بیمارستان، تفرجگاه ساحلی با ظرفیت 500 قایق، کافه ها ساحلی، و رستوران ها، منطقه تجاری، امکانات اجتماعی، فرهنگی، 3 نوع از این پروژه مسکن با مجموع 500 ویلا و 4.500 آپارتمان است. این مجموعه جدید بزرگترین پروژه در بخش اروپایی با 1.5 کیلومتر دورتر از ساحل و تفرجگاه ساحلی است.

این پروژه با دید دریا در بیلیکدوزلو در استانبول از بسیاری از ویژگی های اجتماعی مانند باغی طراحی شده، مسجد، مسیرهای پیاده روی، مسیرهای دوچرخه سواری، پارکینگ سرپوشیده و روباز، خدمات شاتل، استخر شنا، استخر کودکان، تراس حمام آفتاب، محل استراحت، سونا، ترکی حمام، آبگرم، اسکواش، مرکز تناسب اندام، زمین بسکتبال، زمین تنیس، بازار، بازار محصولات ارگانیک، زمین بازی کودکان، رودخانه ها، مهد کودک، ورزش و باشگاه زندگی، مدیریت، ژنراتور، خدمات فنی، تقویت کننده آب، مخزن آب، خدمات دربانی، انباری، آتش خاموش کن خودکار، آتش نشانی و دتکتور دود، گاز طبیعی، سیستم دوربین امنیتی و نگهبانی 24/7 میباشد.

4 نوع آپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 66 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است.

آپارتمان 2 خوابه 104 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام و حمام در اتاق مستر میباشد. برخی از آپارتمانهای 2 خوابه دارای 1 بالکن یا 2 بالکن هستند.

آپارتمان 3  خوابه 144 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، اتاق خشکشویی، یک حمام در اتاق مستر، اتاق رختکن و2  بالکن است.

آپارتمان 4 اتاق 209 خوابه متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، توالت برای مهمان، حمام،اتاق خشکشویی، یک حمام در اتاق مستر، اتاق رختکن و 2 بالکن است.

لطفا برای دسترسی به قیمتها و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

Επικοινωνήστε με αυτόν τον διαφημιστή