آپارتمان های سرمایه گذاری سود آور در بویوکچکمجه، استانبول -…

Τιμή: 715.124 TRY
Υπνοδωμάτια: 2
Διεύθυνση: İstanbul, Turkey
Swipe5

این آپارتمان ها با کیفیت بالا در کومبورگاز، بویوکچکمجه استانبول واقع شده است. این آپارتمان های احاطه شده توسط طبیعت در فاصله پیاده روی از دریا قرار دارند. این آپارتمان ها گزینه اقساطی 60 ماهه را نیز ارائه می دهند.

3 دلیل اصلی برای خرید

• احاطه شده توسط طبیعت و پیاده روی از دریا
• گزینه اقساطی 60 ماهه
• گزینه سرمایه گذاری سودآور

آپارتمان های با کیفیت بالا با لوازم آشپزخانه در کومبورگاز، بویوکچکمجه

آپارتمان های لوکس در کومبورگاز، بویوکچکمجه، استانبول واقع شده است. كومبورگاز بخشی از بویوکچکمجه در قسمت اروپایی استانبول و در ساحل دریای مرمره است. این منطقه دارای زیباترین ساحل استانبول  است، در فاصله 8 کیلومتری ساحل طولانی بویوکچکمجه قرار دارد. در اینجا بسیاری از سواحل، کافه ها، رستوران ها، پارک ها، کلوپ های ساحلی، امکانات اجتماعی و ماریناها وجود دارد.

آپارتمان ها برای خرید در استانبول امکانات رفاهی را برای تمام فصول، چه در مجتمع و چه در جلوی در خانه ای شما فراهم می کند. شما می توانید از زیباترین ساحل در کومبورگاز لذت ببرید، این منطقه 8 کیلومتر از ساحل طولانی بویوکچکمجه، 1 کیلومتر تا دریا، 15 کیلومتر تا دریاچه بویوکچکمجه، 20 کیلومتر تا مارینای یعکوبلی، 29 کیلومتر مرکز خرید سیلیروی،50 کیلومتر تا فرودگاه استانبول و ترمینال بوس حسنلر، 55 کیلومتر تا تکسیم، 73 کیلومتر تا مرکز خرید اعمار و 100 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی سبییا گوکچن فاصله دارد.

بیمارستانهای منطقه: مرکز پزشکی میدیکل، بیمارستان بویوکچکمجه کولن، پلی کلینیک خصوصی بیواطلس، مرکز پزشکی 2000 و کوچ دیالیز بویوکچکمجه.

مدارس منطقه: دبیرستان ابتدایی میماروبه سنف، دبیرستان تیپیکنت بورسا استانبول، کومبورگاز اناتولیم هتل و دبیرستان حرفه ای توریسم، کالج آکادمی، کالج میماروبه اوقیانوس، کالج گوزلجه وعا، دبیرستان خصوصی حرفه ای و فنی گوکتاژ اناتولیم، دانشگاه فاتیح و دانشگاه بیکنت بیلیکدوزو کمپوس.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید سیلیوری، مرکز خرید اتریوس، کونرلایف میماروبه، آی مرکز و اکسپو 34.  

این مجتمع مسکونی با 40.000 متر مربع دارای استخر روباز، جیم، بوتیک، سالن بدنسازی، اسپا، سونا، مرکز تناسب اندام، حمام ترکی، اتاق بخار، سرویس 24 ساعته امنیتی و آسانسور است. هر آپارتمان مجهز به پارکینگ مخصوص خودش است.

انواع آپارتمان ها 

آپارتمان های 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن است.

آپارتمانهای 1 خوابه سقف دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن است.

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، 2 حمام و 2 بالکن است.

آپارتمان های 2 خوابه سقف دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، 1 یا 2 حمام و 1 یا 2 بالکن است.

آپارتمان های 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، 2 حمام و 2 بالکن است.

آپارتمان های 3 خوابه سقف دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، 2 حمام، یک انباری و 2 بالکن است.

آپارتمان های 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، 2 حمام، یک انباری و یک تراس است.

تمام این آپارتمان ها دارای لوازم آشپزخانه، سیستم مخابره ویدیویی، سیستم گرمایش مرکزی، کابینت حمام، عایق صدا و حرارت بر روی دیوارها، نصب گاز طبیعی مطابق با سیستم کرم کن و زیرساخت تهویه مطبوع هوا می باشد.

Επικοινωνήστε με αυτόν τον διαφημιστή