املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول - 5+1…

Τιμή: 1.633.866 TRY
Υπνοδωμάτια: 5
Διεύθυνση: İstanbul, Turkey
Swipe9

املاک و مستغلات در منطقه ایوپ با سیستم خانه هوشمند برای زندگی منحصر به فرد طراحی شده است. این آپارتمان های جدید نزدیک به بسیاری از مکان های تفریحی و فرهنگی استانبول هستند

3 دلیل اصلی برای خرید

• سرویس نگهبانی 24/7
• توسعه سریع منطقه
• فرصتی برای سرمایه گذاری که نباید از دست داد

املاک واقع در مجتمع مسکونی با طراحی معماری افقی در ایوپ

این آپارتمانهای ایوپ در یکی از سریع ترین مناطق در حال توسعه استانبول واقع شده اند. با توسعه زیرساخت ها و امکانات، ایوپ محبوب ترین منطقه برای سرمایه گذاران است. همه امکانات مورد نیاز روزانه از رستوران ها، بیمارستان ها، مدارس، مراکز خرید، دانشگاه ها، کالج ها تا سوپرمارکت ها و فروشگاه های مواد غذایی در این ناحیه وجود دارند. همچنین این منطقه از طریق بزرگراه تی ای ام به راحتی به سایر نقاط شهر متصل است.

این آپارتمان ها در ایوپ بدلیل نزدیکی به حمل و نقل عمومی و ارتباطات جاده ای، دسترسی آسانی به مراکز تجاری و مدارس دارند. این آپارتمان های نوساز در 10 کیلومتری پل سلطان محمد فاتیح، 7 کیلومتری از لونت و مسلاک، 32 کیلومتری سومین فرودگاه بین المللی، 11 کیلومتری تکسیم، 12 کیلومتری پل بسفروس و 22 کیلومتری فرودگاه بین المللی آتاتورک قرار دارند.

مدارس منطقه: دانشگاه بیلگی استانبول، دانشگاه نیشانتاشی، دانشگاه تجارت استانبول، دانشگاه هالیچ، کالج اوکیانوس، کالج دوران، کالج خصوصی آتابک، مهدکودک خصوصی کاردلنلار، کالج ماوی گون، مدارس دوگا و مدارس آموزشی ویژه احمد ادیب اوندر.

مراکز خرید منطقه: مرکز خرید ویلا لند، مرکز خرید ایوپ پارک، مرکز خرید وایت هیل، مرکز خرید بیز جواهیر هالیچ و مرکز تفریحی و زندگی استانبول.

بیمارستان های ناحیه: بیمارستان خصوصی یلدیز آکادمیا، بیمارستان خصوصی بشری، بیمارستان بیلگه، بیمارستان خصوصی دویگو و بیمارستان خصوصی اروپایی شافلاک.

این پروژه مسکونی با معماری افقی شامل 5 بلوک و در مجموع 279 آپارتمان است. این املاک و مستغلات در استانبول دارای استخر سرپوشیده، سونا، اتاق بخار، حمام ترکی، اتاق کارایوکه، زمین بازی کودکان، مرکز تناسب اندام، آلارم آتش و گاز، خیابان خرید، مدیریت سایت و تیم امنیتی حرفه ای می باشند.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا و یا آشپزخانه اوپن و حمام. (برخی از آپارتمان های 2 خوابه دارای یک بالکن هستند.)

آپارتمان های 2 خوابه دوبلکس باغ. 

دوبلکس باغ 2,5 خوابه. 

دوبلکس باغ 3 اتاق خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و تراس است.

آپارتمان های 3 خوابه تراس.

دوبلکس سقف 3 خوابه. 

دوبلکس باغ 4 خوابه  دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر، بالکن و تراس هستند.

دوبلکس سقف 4 خوابه.

دوبلکس باغ 5 خوابه.

دوبلکس سقف 5 اتاق خوابه .

 دوبلکس سقف 6 خوابه.

تمامی این آپارتمانها از جزییات بی عیب و نقصی برای یک زندگی ممتاز برخوردارند. این آپارتمان ها با درب های فولادی، کابین دوش سیستم خانه هوشمند و رختکن مجهز شده اند.

برای اطلاع از در دسترس بودن و شرایط پرداخت لطفا با ما تماس بگیرید.

Επικοινωνήστε με αυτόν τον διαφημιστή