آپارتمان های دیزاین شده شیک در باهچه لی ایولر، استانبول -…

Τιμή: 2.950.000 TRY
Υπνοδωμάτια: 3
Διεύθυνση: İstanbul, Turkey
Swipe9

آپارتمان های آماده تحویل در یکی از مکان های در حال رشد استانبول واقع شده است. آپارتمان های طراحی شده شیک دارای فضای گسترده زندگی و امکانات هتل 5 ستاره مانند خدمات خانه داری را ارایه می دهد.

3 دلیل اصلی برای خرید

• فضای بزرگ برای زندگی
• مزیت مجتمع مسکونی راحتی هتل 5 ستاره را ارایه می دهد
• محل رو به رشد سریع استانبول

آپارتمان های آماده تحویل نزدیک بزرگراه E5 و امکانات اجتماعی در استانبول

آپارتمان های مجلل در باهچه لی ایولر، یکی از مناطق در حال توسعه استانبول واقع شده اند.  باهچه لی ایولر یک مقصدی عالی برای سرمایه گذاران جهانی و خریداران خانه با پروژه های املاک و مستغلات مدرن است که ارزش زیادی برای سبک زندگی سرمایه گذاری منحصر به فرد ارایه می کند.

آپارتمان های شیک طراحی شده  فروشی در استانبول بسیار نزدیک به امکانات روزانه و اجتماعی مانند بازارهای عمومی، مارکیت ها، مدارس، داروخانه ها، بیمارستان ها، ایستگاه های حمل و نقل عمومی و غیره است. این آپارتمان ها 1 کیلومتر با بزرگراهE5 ، 3 کیلومتر تا مرینای یشیل کوی، 4 کیلومتر تا ساحل، 7 کیلومتر تا ایستگاه کشتی بکر کوی و TEM، 8 کیلومتر تا استادیوم المپیک، 17 کیلومتر تا پل بوسپهوروس استانبول، 26 کیلومتر تا پل فاتح سلطان محمت، 40 کیلومتر تا پل سوم استانبول، و 35 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی استانبول فاصله دارید.

مدارس این منطقه: دبیرستان هالکلی بوغازچی، دبیرستان صفاکوی سنف، کالج محموت آن، کالج فلوریا دوعا، کالج اور، کالج احیلاس، کالج گونیشلی دوعا، کالج فاتیح، کالج اریل، دانشکده امریکان کلتور و دبیرستان هوانوردی خصوصی گوکتیژ.

بیمارستانهای این منطقه: بیمارستان خصوصی نسا، بیمارستان رومیلی، بیمارستان خصوصی هالکالی کنت، بیمارستان خصوصی اتاکوی، بیمارستان خصوصی مدیان، بیمارستان خصوصی ایلکه، مرکز پزشکی خصوصی ورا، مرکز جراحی اروپا و مرکز پزشکی و بیمارستان خصوصی اتاکوی.

مراکز خرید در این منطقه: مرکز خرید استارسیتی اوتلیت، مرکز خرید ایستویست میدان، مرکز خرید کیسکینلر، هیرپورت اوتلیت سننتر، کارفورسا و مرکز خرید گونیشلی پارک. 

این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت 28.000 متر مربع واقع شده و متشکل از 5 بلوک 12 طبقه، در کل 486 آپارتمان است. این مجتمع پیشرفته و شیک ویژگی های ممتازی بسیاری را برای ساکنان ارایه می دهد مانند استخر سرپوشیده، حمام ترکی، مرکز تناسب اندام، اتاق ماساژ، سونا، خدمات خانه داری، رستوران، بار، پارکینگ اتومبیل داخلی با 5 طبقه، راه رو های پیاده روی، زمین بازی کودکان و خدمات 24/7 امنیتی میباشد. شما می توانید با توجه به نیاز های خود، از این مجتمع مسکونی زیبا خدمات 24 ساعته خانه داری دریافت کنید.

انواع آپارتمان ها 

آپارتمان های استودیو دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن و یک حمام / سرویس بهداشتی است.

آپارتمان های 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام / سرویس بهداشتی و یک تراس است.

آپارتمان 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام اختصاصی، یک حمام / سرویس بهداشتی و تراس است.

آپارتمان های 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام اختصاصی، حمام / سرویس بهداشتی، یک بالکن و یک تراس است.

آپارتمان های 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام اختصاصی، حمام / سرویس بهداشتی، یک بالکن و یک تراس است.

تمام این آپارتمان های فروشی در استانبول مجهز به کار ساخت با کیفیت بالا بوده و دارای کفپوش لمینیت، درب فولادی، سیستم اینترنت، سیستم تلویزیون ماهواره ای و دوش می باشد.

Επικοινωνήστε με αυτόν τον διαφημιστή