آپارتمان های بزرگ با امکانات مجتمع لوکس در یالووا - 2+1…

Υπνοδωμάτια: 2
Διεύθυνση: Bursa, Turkey
Swipe9

این آپارتمان ها در نزدیکی ترمینال اتوبوس، در یک شهر آرام و ساحلی با زندگی آرام و صلح آمیز در یالووا قرار دارند. این آپارتمان ها دارای ویژگی های مجتمع مانند اتاق بازی، حمام ترکی و زمین های بازی کودکان هستند.

3 دلیل اصلی برای خرید

• بزرگترین پروژه شهر با مرکز خرید، اقامتگاهها، هتل و سویت
• با ویژگی های مجتمع طراحی شده برای کودکان و خانواده ها
• در فاصله پیاده تا بیمارستان و مرکز خرید

آپارتمانهای در بزرگترین پروژه املاک و مستغلات نزدیک به ترمینال اتوبوس در یالووا

این آپارتمان ها در یک مکان مرکزی، نزدیک ایستگاه اتوبوس و مراکز خرید در یالووا واقع شده اند. این آپارتمان ها از همه امکانات رفاهی روزانه و اجتماعی مانند مارکیت ها، مراکز خرید، مراکز تفریحی، مدارس، بانک ها، بیمارستان ها و ایستگاه های اتوبوس در فاصله پیاده روی قرار دارند. این |آپارتمان ها 150 متر تا ترمینال اتوبوس یالووا، 500 متر تا یالووا آکوالند، 3.7 کیلومتر تا ساحل بندر و کشتی ای دی او یالووا، 4.5 کیلومتر تا مرکز خرید یالووا و مرکز شهر یالووا، 30 کیلومتر تا بندر کشتی پندیک ای دی او، 60 کیلومتر تا مرکز شهر بورسا، 61 کیلومتر تا فرودگاه استانبول سبییاگوکچن و مرکز شهر استانبول فاصله دارد. اگر قصد خرید آپارتمان در یالووا را دارید این فرصت عالی را از دست ندهید!

این آپارتمانهای بزرگ در یالووا دارای 320.000 متر مربع زمین ساختمانی با 110.000 متر مربع مرکز خرید با 130 برند مختلف، 750 اقامتگاه و 700 دفتر و اتاق ها با مفهوم-هتل است. این مجموعه به 3 مرحله آپارتمان، هتل و سویت و یک مرکز خرید تقسیم شده است. مرحله اول برای نقل و مکان ساکنان به آپارتمان ها تکمیل شده است و مراحل دوم و سوم نیز در حال فروش هستند. این مجموعه مسکونی دارای ویژگی های داخلی مجلل مانند استخر شنا، پارکینگ سرپوشیده، اتاق فیلم، زمین بازی کودکان، اتاق مطالعه، مجموعه مهمانان، آبشار زینتی، اتاق بازی، کافه، اتاق جلسات، سالن بدن سازی، مهد کودک، اتاق ضبط و موسیقی، اتاق ورزشی، دوربین های امنیتی و امنیت 24 می باشد.

انواع آپارتمان

در اینجا آپارتمان های 2+1, 3+1 و 4+1 برای فروش وجود دارد.

این آپارتمان ها دارای ویژگی های داخلی مانند درب استیل، سیستم آی فون تصویری، سیستم گرمایش زیر کف، وسایل آشپزخانه، کفپوش لمینت و سرامیک، رختکن، زیرساخت تهویه مطبوع، گاز طبیعی، پی وی سی دو جداره، انباری و محل های تفریح ​​برای هر آپارتمان است.

Επικοινωνήστε με αυτόν τον διαφημιστή