ملاک و مستغلات لوکس با پتانسیل بالای درآمد اجاره ای در…

Τιμή: 290.000 TRY
Διεύθυνση: Bursa, Turkey
Swipe9

این املاک و مستغلات برای فروش در بزرگترین پروژه املاک و مستغلات در یالووا واقع شده است. این املاک و مستغلات با مدیریت حرفه ای سایت، خدمات پذیرش و تمیز کردن اتاق، استانداردهای زندگی لوکس را ارائه می دهند.

3 دلیل اصلی برای خرید

• پتانسیل بالای درآمد اجاره
• فرصت زندگی در جدیدترین نقطه جذاب در یالووا
• استانداردهای زندگی لوکس به لطف مدیریت حرفه ای املاک و مستغلات

املاک و مستغلات برای فروش در جدیدترین پروژه املاک و مستغلات در یالووا

این املاک و مستغلات جدید برای فروش در یالووا، یک شهر ساحلی در نزدیکی دریای مرمره قرار دارند که بیشتر به دلیل طبیعت آرام و گزینه های تعطیلات شناخته می شود. این املاک و مستغلات با پتانسیل بالای درآمد اجاره با مارکیت ها، مراکز خرید، مدارس، بیمارستان ها، بانک ها و ایستگاه های حمل و نقل عمومیدر فاصله پیاده روی قرار دارند. این املاک و مستغلات در یالووا 150 متر تا ترمینال اتوبوسر یالووا، 500 متر تا یالووا آکوالند، 3.7 کیلومتر تا ساحل یالووا و بندر کشتی ای دی او، 4.5 کیلومتر تا مرکز خرید یالووا استار و مرکز شهر یالووا، 29 کیلومتر تا پل عثمانگازی، 30 کیلومتر تا بندر کشتی پندیک ای دی او، 60 کیلومتر تا مرکز شهر بورسا، 61 کیلومتر تا فرودگاه استانبول سبییاگوکچن و مرکز شهر استانبول فاصله دارد.

این املاک و مستغلات در یالووا بخشی از جدیدترین و بزرگترین پروژه املاک و مستغلات در یالووا هستند. این پروژه جدید املاک و مستغلات به 3 مرحله تقسیم شده است. مرحله اول شامل آپارتمان های به سبک خانوادگی در سپتامبر 2019 تکمیل شده است. مرحله دوم، متشکل از 570 کانسپت هتل و مجموعه املاک و مستغلات با استودیو، گزینه های 1+1 و 2+1 که ساخت آن همچنان ادامه دارد و در مارس 2022 تکمیل خواهد شد. در مرحله سوم، یک مرکز خرید با 130 برند مختلف، که بیشتر آنها قبلاً هرگز در یالووا دیده نشده است، ساخت آن ادامه دارد.

این مجتمع مسکونی دارای ویژگی های لوکس مانند استخر سرپوشیده و روباز به اندازه نیم المپیک، معماری بام سبز، تراس های آفتاب گیر، محوطه باغ زیبا 4.300 متر مربع، مسیرهای پیاده روی، محوطه های نشیمن، حمام ترکی، سونا، اتاق بخار، سالن بدن سازی، ویتامین بار، سالن زیبایی، ماشین لباسشویی، خشکشویی، پذیرایی، محوطه های پذیرایی از میهمانان، خدمات خانه داری، کافه و رستوران ها، اتاق جلسات، اتاق بازی، آسانسور، سیستم های امنیتی و امنیت 24 ساعته مس باشد.

انواع املاک و مستغلات

آپارتمانهای استودیو دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن هستند.

آپارتمانهای 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن هستند.

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن هستند.

این املاک و مستغلات لوکس دارای ویژگی های داخلی مانند درب استیل، سیستم گرمایش از کف، سیستم الارم حریق، زیرساخت تهویه مطبوع، پنجره دو جداره پی وی سی، لوازم آشپزخانه، رختکن، نورافگن هستند.

Επικοινωνήστε με αυτόν τον διαφημιστή