آپارتمانهای عالی با دید کوه در بورسا، عثمان قاضی - 1+1…

Υπνοδωμάτια: 1
Διεύθυνση: Bursa, Turkey
Swipe9

آپارتمان های عالی که در قلب بورسا، عثمان قاضی واقع شده اند. این آپارتمان ها دارای امکانات بسیاری مانند باغ های خصوصی سرگرمی، استخرهای سرپوشیده و حمام ترکی هستند

3 دلیل اصلی برای خرید

• بهترین فرصت سرمایه گذاری
• مکانی بزرگ در قلب بورسا
• آپارتمانهای با مصالح با کیفیت

آپارتمان در قلب بورسا، عثمان قاضی با فرصت سرمایه گذاری

این آپارتمانهای با طراحی بی نظیر در عثمان قاضی، بورسا واقع شده اند. عثمان قاضی ناحیه ای از بورسا است. این منطقه جدیدا سرمایه گذاری شده، با مراکز تجاری و صنعتی به سرعت در حال توسعه است. ناحیه عثمان قاضی با وجود مرکز اولوداگ اسکای، چشمه های آبگرم، مناطق فرهنگی و تاریخی بسیار، یک منطقه گردشگری است. قلعه بورسا، مقبره اورهان قاضی و عثمان قاضی، حمام چاکر آقا و گوکدره مدرسا مکان های تاریخی این ناحیه هستند. پارک ملی مرینو کنت و بوتانیکال زیبایی های طبیعی نیر در اینجا هستند. املاک این منطقه برای خریداران و سرمایه گذاران خارجی و بومی بسیار محبوب هستند.

این آپارتمان ها در بورسا به تمام امکانات و مسیرهای حمل و نقل عمومی نزدیک هستند. این آپارتمانها 100 متر تا مترو، 5 دقیقه با بزرگراه استانبول-ازمیر، 3 دقیقه تا ترمینال اتوبوس بورسا، 5 دقیقه تا میدان کنت، 15 دقیقه با اسکله بودو، 40 دقیقه تا فرودگاه نی شهیر بورسا، 30 دقیقه به مرکز اولوداگ اسکای و 45 دقیقه تا استانبول فاصله دارند.

این پروژه دارای 20.500 متر مربع مساحت، 13.500 متر مربع فضا سازی و 2000 متر مربع منطقه تجاری می باشد. این پروژه شامل 8 بلوک 15 طبقه و در مجموع 690 آپارتمان است. همه آپارتمانهای این پروژه دارای یک باغ سرگرمی خصوصی و پارکینگ داخلی با آسانسور هستند.

امکانات زیادی در این پروژه وجود دارد مانند 3 استخر سرپوشیده با سیستم گرمایشی، زمین بازی کودکان در فضای داخلی و خارجی، 3 حمام ترکی، 3 مرکز تناسب اندام آپلاس، 3 سونا، کافی نت، نگهبانی و دوربینهای مدار بسته 24/7، پارکینگ های سرپوشیده با بالابرها، آبنما، باغ های خصوصی سرگرمی، آسانسور، مسیرهای پیاده روی، 3 سینما، 3 اتاق بازی و 3 اتاق کاراوکه.

در این پروژه 2 نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 68-98 متر مربعی که یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن دارد.

آپارتمان 2 خوابه 136 متر مربعی که یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر و 1 یا 2 بالکن دارد. (برخی از آپارتمان های 2 خوابه به صورت مبله فروخته می شوند و دارای یک اتاق مطالعه نیز هستند.)

این آپارتمان های دارای طراحی بی نظیر با مواد بسیار با کیفیتی مانند لوازم آشپزخانه، نورنقطه ای، عایق حرارتی و سیستم گرمایش مرکزی مجهز شده اند.

لطفا برای اطلاع از شرایط پرداخت و در دسترس بودن آنها با ما تماس بگیرید.

Επικοινωνήστε με αυτόν τον διαφημιστή