آپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا,…

Zimmer: 5
Adresse: Bursa, Turkey
Wischen9

آپارتمان های هوشمندی که در بورسا، مودانیا واقع شده اند. این آپارتمان های دارای معماری مخصوص، با زیبایی های طبیعی و منظره ای شگفت انگیز دریا درهم یجیده اند

3 دلیل اصلی برای خرید

• آپارتمانهای برخوردار از منظره شگفت انگیز دریا
• استانداردهای کیفی فرست کلاس
• دسترسی آسان با قایق از استانبول

آپارتمان های با معماری مخصوص که استانداردهای یک زندگی فرست کلاس را در بورسا، مودانیا ارایه می دهند

این آپارتمانها با معماری ویژه در بورسا، مودانیا واقع شده اند. بورسا شهر بسیار محبوبی در ترکیه است. این شهر از جاذبه های های فرهنگی، تاریخی و طبیعی برخوردار است. مودانیا یک شهرک ساحلی در بورسا است. این منطقه برای دسترسی آسان از استانبول و دیگر مناطق مناسب است.

این آپارتمان های فروشی بورسا، 80 کیلومتر تا فرودگاه ینی شهیر بورسا، 3 کیلومتر تا جاده بورسا مودانیا، 1 کیلومتر تا اسکله اتوبوس دریایی مودانیا، 3 کیلومتر تا ساحل و 26 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت 7.138 متر مربع ساخته شده است. این مجموعه شامل 7 بلوک و در مجموع 42 آپارتمان می باشد. این مجتمع مسکونی با امکانات غنی بسیاری مانند سالن ورزشی، استخر شنا، زمین بازی کودکان، کافی شاپ، منطقه باربیکیو، منطقه تفریحی، سیستم دوربینهای امنیتی 24/7 و نگهبانی، آسانسور، سرایداری و باغی با طراحی مخصوص مجهز شده است.

2 نوع آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 3 خوابه 175 مترمربعی.

آپارتمان 5 خوابه 350 مترمربعی.

این آپارتمان ها با فن آوری خانه های هوشمند طراحی شده اند. این آپارتمان با منظره دریا دارای گاز شهری، تهویه مطبوع، درب فلزی، سیستم زنگ خطر، لوازم آشپزخانه، کابین دوش، آنتن ماهواره ای و تلویزیون کابلی، رختکن، پارکت و کفپوش سرامیکی، اینترنت وای فای، عایق حرارتی و صوتی، نورپردازی، جارو برقی مرکزی، سیستم های اعلام حریق، کرکره و سیستم کنترل پرده می باشند.

لطفا برای اطلاع از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

Kontakt