آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا - 3+1…

Zimmer: 3
Adresse: Bursa, Turkey
Wischen4

آپارتمان هایی با معماری ویژه داخلی که در بورسا، مودانیا واقع شده اند. این آپارتمان ها از منظره نفس گیر طبیعت برخوردارند. این آپارتمان های ارزان قیمت به شما فرصت یافتن خانه رویایی تان را می دهند

3 دلیل اصلی برای خرید

• طراحی معماری داخلی با کیفیت ویژه
• چشم انداز نفس گیر طبیعت
• امکان خرید آپارتمان با قیمت مناسب

آپارتمانهای با معماری شگفت انگیز در بورسا، مودانیا

این آپارتمان ها در بورسا، مودانیا واقع شده اند. بورسا شهری زیبا با زیبایی های طبیعی، چشم انداز فضای سبز، میراث تاریخی است و دارای محیطی آرام برای زندگی است. این منطقه همچنین به دلیل داشتن مرکز اسکی و اسپا های حرارتی محبوب است.
این آپارتمان های معتبر 400 متربا دریا، 700 متر تا ساحل بورگاز آلتینکوم، 1.5 کیلومتر با اسکله کشتیهای فری، 5.5 کیلومتر تا بندر کشتی بودو، 27 کیلومتر تا مرکز شهر بورسا، 52 کیلومتر تا مرکز اسکی اولوداگ و 77 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی بورسا فاصله دارند.

این مجموعه مسکونی در زمینی به مساحت 10.200 متر مربع، 3.257 متر مربع منطقه مسکونی و 1.600 متر مربع فضای سبز ساخته می شود. این مجتمع شامل 3 بلوک با 78 ملک است. این مجتمع دارای امکانات لوکسی مانند پارکینگ سرپوشیده، کافه تریا، زمین بازی کودکان، سیستم اعلام حریق و دود در مناطق مشترک، سیستم دوربینهای امنیتی و نگهبانی 24/7، دروازه امنیتی در ورودی، استخر با دوش، آسانسور، مرکز تناسب اندام، سونا، مرکز بازی کودکان، باغ تزئین شده و سیستم آبپاشی بارانی می باشد.

انواع آپارتمان ها 

آپارتمان های 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن هستند. (برخی از آپارتمانهای 1 خوابه دارای 2 بالکن هستند.)

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن و یک حمام یک بالکن هستند.

آپارتمان های 3 خوابه.

این آپارتمان هایی با طراحی خیره کننده از ویژگی های داخلی با کیفیتی همچون درب فلزی، آیفون تصویری، اینترنت، تهویه مطبوع، سیستم گاز شهری، سیستم گرمایشی از کف، نور نقطه ای، رختکن، کابینت آشپزخانه و حمام، کفپوش لمینت، کفپوش سرامیکی، لوازم آشپزخانه، آشپزخانه کوارتز و همچنین امکاناتی مانند سیستم ماهواره ای، عایق های آب و صدا و سیستم های اعلام حریق، دود ، آب و مزاحم برخوردارند.

Kontakt