آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا - 5+1…

Zimmer: 5
Adresse: Bursa, Turkey
Wischen8

آپارتمان های با نام تجاری جدید در مادانیا بورسا واقع شده است. آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت بسیار نزدیک به بندر کشتی مدانیا است وامکان یک محیط اجتماعی آرام و ساکت را در نزدیکی ساحل ارایه می دهد.

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیک به بندر کشتی
• منظره دریا و طبیعت
• امکان یک محیط اجتماعی آرام و ساکت

آپارتمان های با نام تجاری جدید نزدیک به بندر کشتی مدانیا در بورسا

آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا، یکی از مناطق ساحلی بورسا واقع شده است. مادانیا، جذاب ترین و پر جنب و جوش ترین منطقه بورسا با منظره زیبای آن با دید دریا و طبیعت، امکانات عالی را برای استندرند زندگی ارایه می دهد. این مکان آیده حال برای زندگی و محل خانه تعطیلاتی در بورسا است.

آپارتمان های لوکس در بورسا به بسیاری از امکانات اجتکاعی و روزانه مانند دارو خانه ها، سواحل، مارکیت ها، رستوران ها، بازار های عمومی، فروشگاه ها، ایستگاه های اتوبوس و غیره نزدیک است. این آپارتمان ها تنها 2 کیلومتر با ساحل و 1 کیلومتر با اسکله اتوبوس دریایی مادانیا، 26 کیلومتر با مرکز بورسا و 80 کیلومتر تا فرودگاه ینی شهیر بورسا فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت 7.138 مترمربع ساخته شده و از 7 بلوک  42 طبقه تشکیل شده است. این مجتمع دارای ویژه گی های امتیازی بسیاری برای ساکنین مانند استخر، مرکز تناسب اندام، زمین بازی کودکان در فضای باز و سر پوشیده، فضای استراحت، سیستم دوربین امنیتی 24/7 و خدمات امنیتی می باشد.

در این مجتمع دو نوع آپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمان های 3 خوابه 165 مترمربع.

آپارتمان های 5 خوابه دوبلکس 330 مترمربع.

این آپارتمان های فروشی در بورسا مجهز به تجهزات درجه یک  با کیفیتی از قبیل سیستم خانه هوشمند، درب ورودی فولادی، لوازم آشپزخانه، پی وی سی دو جداره، سیستم روشنایی تزیینی، دوش، آینه دیواری در سالن ها، کابینیت آشپزخانه و حمام، کفپوش سرامیک و لمینیت، اتاق رختکن و سیستم تلویزیون ماهواره ای هستند.

Kontakt