آپارتمانهای 4+1 با ایده گلچین شده در مودانیا، بورسا,…

Zimmer: 4
Adresse: Bursa, Turkey
Wischen9

آپارتمان های عالی که در بورسا، مودانیا واقع شده اند. این آپارتمان های لوکس با فضای سبز و امکانات اجتماعی احاطه شده اند

3 دلیل اصلی برای خرید

• واقع شدن در محله نخبگان و پروژه ای با ایده بوتیک
• احاطه شده توسط فضای سبز و امکانات اجتماعی
• نزدیکی به مرکز شهر با ماشین

آپارتمان های بزرگ در محله برجسته مودانیا، بادملی

این آپارتمانهای عالی فروش در مودانیای بورسا، منطقه بادملی واقع شده اند. این ناحیه در ساحل جنوبی دریای مرمره واقع شده است. مودانیا بدلیل مساجد، اماکن تاریخی و حمامهای ترکی خود مشهور است. اگر می خواهید از استانداردهای یک زندگی آرام و برگزیده استفاده نمایید، مودانیا گزینه ای ایده آل برای شماست.

این آپارتمان های فروشی در بورسا 350 متر تا نزدیکترین مرکز خرید، 9.5 کیلومتر تا مرکز شهر، 60 کیلومتر تا فرودگاه ینی شهیر بورسا و 60 کیلومتر تا دریا فاصله دارند.

این پروژه دارای 15.350 متر مربع مساحت، 12.500 متر مربع منطقه ویژه و فضاهای اجتماعی می باشد. این مجتمع از 6 بلوک و در مجموع 48 آپارتمان تشکیل شده است. این مجموعه برای راحتی شما از امکانات بسیار غنی مانند زمین بسکتبال، تنیس، فوتبال، استخر، زمین بازی کودکان در فضای سرپوشیده و روباز، مرکز تناسب اندام، سونا، حمام ترکی، دوربینهای امنیتی 24/7 و نگهبانی، تراس و باغ با مسیر پیاده روی و دو برخوردار است. این آپارتمانهای دوبلکس 1+4، در طبقه میانی و طبقه باغ قرار دارند.

فقط یک نوع آپارتمان های در این پروژه وجود دارد

آپارتمان های 4 خوابه 512-186 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، 2 حمام، اتاق لیاسشویی و بالکن.

این آپارتمان ها در بورسا به سیستم گرمایشی مرکزی، تهویه مطبوع، کمد لیاس، سیستم دزدگیر، سیستم خانه های هوشمند، پارکینگ سرپوشیده برای هر آپارتمان، تلویزیون ماهواره ای، تجهیزات آشپزخانه، آیفون تصویری، فیبر اینترنت، عایق صدا و گرما مجهز می باشند.

Kontakt