آپارتمان های با کیفیت در فاصله بورسا با فاصله کوتاه از…

Zimmer: 2
Adresse: Bursa, Turkey
Wischen8

آپارتمان های لوکس در بورسا، مودانیا واقع شده است. این آپارتمان های نزدیک ساحل حمل و نقل شهری قرار گرفته اند. این آپارتمان ها با قیمت های مناسب و شرایط پرداخت آسان ارائه می شوند

3 دلیل اصلی برای خرید

• دسترسی آسان به مرکز شهر
• پیاده روی تا ساحل و بندر کشتی
• قیمت های مناسب و شرایط پرداخت آسان

آپارتمان های عظیم نزدیک به همه امکانات در بورسا، مودانیا

آپارتمان های مجلل در مادانیا، محله گوزلیالی واقع شده است. مادانیا در سواحل دریای مرمره یک منطقه به سرعت در حال توسعه است. این منطقه به دلیل نزدیکی به استانبول، مرکز شهر بورسا و سایر مسیرهای حمل و نقل مشهور است. طی 1.5 ساعت با کشتی و به مرکز شهر بورسا و 20 دقیقه با ماشین می توانید به استانبول برسید.

این آپارتمانها در بورسا 500 متر تا ساحل، 650 متر تا مرکز پزشکی بیوفیز خصوصی، 900 متر تا اسکله کشتی بورسا/ کشتی گوزلیالی، 25 کیلومتر تا مرکز بورسا، 27 کیلومتر تا دانشگاه اولودگ، 51 کیلومتر تا مرکز اسکی اوولداش و 75 کیلومتر فاصله تا فرودگاه بورسا ینی شهیر فاصله است.

این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت 3.900 متر مربع بنا شده است و از یک بلوک با 4 طبقه تشکیل شده است. این مجتمع دارای پارکینگ های سرپوشیده و روباز، آسانسور، مغازه، کافه و رستوران، سیستم دوربین 24/7 و خدمات امنیتی، باغی با طراحی زیبا، مدیریت حرفه ای مجتمع و سرایداری می باشد.

در این مجموعه 2 نوع آپارتمان موجود است

آپارتمان های 2 خوابه 77-97 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام اختصاصی و بالکن.

آپارتمان های فروشی در بورسا دارای آیفون تصویری، پنجره های پی وی سی، درب فلزی، کف لمینت، گچ کاری، رختکن، آبگرمکن و سیستم گرمایش از کف می باشد.

Kontakt