آپارتمان های جدید در منطقه ای محبوب در بورسا - 3+1…

Zimmer: 3
Adresse: Bursa, Turkey
Wischen7

آپارتمان های مقرون به صرفه در مادانیا، بورسا واقع شده اند. آپارتمان های واقع در مرکز شهر نزدیک مرکز و کلیه امکانات اجتماعی مانند سواحل، مارینا، رستوران ها و غیره هستند

3 دلیل اصلی برای خرید

• املاک ارزان قیمت در منطقه مرکزی
• 15 دقیقه تا ساحل و 5 دقیقه با امکانات حمل و نقل
• نزدیک به همه امکانات اجتماعی

آپارتمان های جدید در فاصله پیاده روی تا ساحل و بندر فری در مادانیا

آپارتمان های جدید در منطقه مرکزی در مادانیا واقع شده اند. مادانیا منطقه مرکزی بورسا است و دارای ساحل است. به دلیل وجود باغ های زیتون سبز، دریای آبی عمیق، سواحل زیبا و عمارتهای تاریخی مشهور است. این منطقه با پروژه های جدید مسکونی و فعالیت های شهرداری، روز به روز در حال توسعه می باشد.

این آپارتمان های مقرون به صرفه فاصله کوتاه پیاده روی تا بازار، کافه ها، رستوران ها، زمین بازی کودکان، ایستگاه های اتوبوس، داروخانه ها و غیره قرار گرفته اند.این آپارتمان 150 متر تا خیابان مادانیا، 600 متر تا ساحل، 1 کیلومتر تا ورودی قایق کشتی استانبول (IDO) ، 2 کیلومتر تا گوزلیال ماریانا، 3 کیلومتر با BUDO و مرکز، 44 کیلومتر تا دریاچه اولوبات، 48 کیلومتر تا مرکز اسکی اولوداگ و 77 کیلومتر تا فرودگاه ینی شهیر بورسا فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی از 4 بلوک، 9 فروشگاه تجاری و 40 آپارتمان تشکیل شده است و در کل دارای ویژگی های زیبایی از قبیل پارکینگ سرپوشیده برای 41 اتومبیل، استخر روباز، باغ با طراحی زیبا، زمین بازی کودکان، مناطق نشیمن و مناطق اجتماعی مانند بازارها، کافه ها، رستوران ها و غیره است.

2 نوع آپارتمان در دسترس برای فروش وجود دارد

آپارتمان های 3 خوابه 120 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا حمام، حمام اختصاصی و 2 بالکن است.

آپارتمان های 4 خوابه دوبلکس 240 متر مربع با 2 اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، آشپزخانه اوپن، اتاق رختکن، 2 حمام، 2 حمام اختصاصی، 2 بالکن و 2 تراس است.

آپارتمان های فروشی در بورسا مجهز به تجهیزات درجه یک با کیفیت از قبیل پنجره های پی وی سی، روپوش لوکس، درب فلزی، کفپوش های سرامیکی و روکش و لوازم آشپزخانه هستند.

Kontakt