املاک لوکس با امکانات مختلف اجتماعی در بورسا - 3+1…

Zimmer: 3
Adresse: Bursa, Turkey
Wischen9

املاک و مستغلات با طراحی لوکس در عثمان قاضی، بورسا واقع شده اند. این املاک و مستغلات به عنوان بخشی از یک پروژه معتبر با یک مرکز خرید، هتل، موزه و زمین بازی در یک مجتمع مسکونی قرار گرفته است

3 دلیل اصلی برای خرید

• فرصتی برای زندگی در یک پروژه معتبر
• یک مجتمع مسکونی با مرکز خرید، هتل، موزه و زمین بازی
• مواد با کیفیت بالا و طراحی لوکس

مجتمع بی نظیر با ویژگی های اجتماعی غنی و املاک لوکس در عثمان قاضی، بورسا

املاک زیبا در بورسا، عثمان قاضی، به دور از استرس و سرو صدای شهر، در موقعیتی که با طبیعت در هم تنیده است، واقع شده است. بورسا با امکانات صنعتی، منطقه ای در حال توسعه و همچنین با پروژه های جدید املاک و مستغلات می باشد. بورسا در نزدیکی مرکز اسکی اولوداگ و آبهای گرم واقع شده است و میراث تاریخی و زیبایی های طبیعی را در خود جای داده است. این شهر با تمام این فرصتهایی که ارائه می دهد مورد توجه خریداران و گردشگران قرار می گیرد. علاوه بر این، نزدیکی شهر به استانبول به ارزیابی آن در بخش املاک و مستغلات کمک می کند.

املاک و مستغلات فاصله پیاده رویکوتاه تا بازار، کافه ها، رستوران ها، ایستگاه های اتوبوس، مترو، داروخانه ها، بیمارستان ها، مراکز خرید، مدارس و غیره است. این املاک و مستغلات 1 کیلومتر تا اولین ایستگاه مترو، 2 کیلومتر تا بیمارستان خصوصی بورسا دوروک و ورزشگاه بورسا، 3 کیلومتر تا باغ وحش بورسا، 5 کیلومتر تا جنگل شهری آتاتورک، 9 کیلومتر تا مرکز بورسا، 23 کیلومتر تا ساحل و مریانیا فری اسیر(IDO)، 35 کیلومتر تا دریاچه اولوبات، 30 کیلومتر تا مرکز اسکی اولوداگ و 58 کیلومتر تا فرودگاه ینی شهیر بورسا فاصله می باشد.

این مجموعه بزرگ در زمینی به مساحت 473.556 متر مربع ساخته شده است و از 8 ساختمان مسکونی با 13 طبقه، یک ساختمان تجاری، موزه، یک ساختمان، (مرکز فرهنگ و هنر)، مرکز خرید و هتل تشکیل شده است. ساختمانهای مسکونی در کل از 1.008 خانه تشکیل شده است. این مجتمع مدرن دارای ویژگی های بسیاری برای ساکنان مانند باغ زیبا، منظره تراس، استخرهای نمادین، استخرهای سرپوشیده، مناطق نشیمن، مسیرهای پیاده روی، اماکن ورزشی، زمین های بازی سرپوشیده و روباز، مرکز تناسب اندام ، حمام ترکی ، سونا ، سالن های ماساژ ، خانه داری خدمات ، خدمات تعمیر و نگهداری و تعمیر ، خدمات بازار 24/7، خدمات پذیرش، خدمات حمل و نقل، ژنراتور، خدمات دربانی 24/7، خدمات مراقبت از کودک، سیستم های ورودی با کارت، نگهبانی 24/7 با سیستم دوربین امنیتی، مدیریت سایت حرفه ای، پارکینگ اتومبیل روباز و سرپوشیده با ظرفیت 4.000 می باشد.

در اینجا 7 نوع املاک و مستغلات موجود است

آپارتمان های 2 خوابه 86-102 مترمربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، 2 حمام، اتاق رختشویی و بالکن. (برخی از آپارتمانهای 2 خوابه دارای آشپزخانه اوپن، 2 بالکن، سرویس بهداشتی، انباری یا رختکن هستند.)

آپارتمان های 3 خوابه 126-162 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، 2 حمام، اتاق رختکن، انباری و بالکن. (برخی از آپارتمان های 3 خوابه دارای آشپزخانه اوپن، 2 بالکن، یک اتاق مطالعه و یک اتاق رختشویی است.)

آپارتمان 3 خوابه دوبلکس 173 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 3 حمام، اتاق رختشویی، رختکن و 2 بالکن.

آپارتمان های 4 خوابه 192 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 3 حمام، اتاق رختکن، اتاق رختشویی، انباری و 2 بالکن.

آپارتمان های 4 خوابه دوبلکس 171-195 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، یک سالن ناهار خوری، 3 حمام، 2 انباری، اتاق رختشویی، اتاق رختکن و 2 بالکن. (برخی از آپارتمان های 4 اتاق خواب دوبلکس دارای 4 حمام، 3 بالکن و اتاق رختکن هستند.)

آپارتمان های 5 خوابه دوبلکس با مساحت 248-328 مترمربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، اتاق ناهار خوری، 4 حمام، حمام اختصاصی، انباری، اتاق رختشویی، اتاق رختکن و 3 بالکن.

خانه دوبلکس 6 اتاق خوابه 375 متر مربع با 2 اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 3 حمام، 3 حمام اختصاصی، اتاق رختشویی، اتاق رختکن، باغ زمستانی، انباری و 3 بالکن.

این املاک و مستغلات بورسا برای فروش مجهز به تجهیزات با کیفیت درجه یک مانند پوشش و عایق صوتی، مبلمان آشپزخانه ساخته شده از مواد درجه یک، لوازم آشپزخانه، کمد آشپزخانه و حمام، پنجره های پی وی سی دو جداره، درب فلزی، پارکت با کیفیت بالا کفپوش، کفپوش مرمر و سرامیک، سیستم خانه هوشمند، سیستم دزدگیر، آشکارساز دود و آب، سیستم گرمایش مرکزی در کف، روکش سرامیکی در تراس و بالکن.

این پروژه در صورت بروز هرگونه مشکلی در ساختمان، تا 5 سال تعمیرات و برطرف کردن آن را تضمین می کند.

Kontakt