آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا - 3+1…

Zimmer: 3
Adresse: Bursa, Turkey
Wischen3

آپارتمان های آماده تحویل فروشی در بورسا، نیلوفر واقع شده اند. این پروژه لوکس در مرکز شهر با مواد با کیفیت بالا طراحی شده است. این آپارتمان ها نزدیک به امکانات اجتماعی مورد نیاز شما واقع شده اند

3 دلیل اصلی برای خرید

• آماده تحویل
• پروژه لوکس در مرکز شهر
• مواد با کیفیت و درجه یک

آپارتمان های باشکوه با سیستم خانه هوشمند در نیلوفر، بورسا

آپارتمان های باشکوه با سیستم خانه های هوشمند در نیلوفر، بورسا واقع شده اند. این منطقه در خط ساحلی جنوب شرقی مرمره واقع شده است. بورسا به دلیل آب و هوای بسیار خوب و خانه اش و بسیاری زیبایی های طبیعت و امکانات اجتماعی مانند مراکز خرید ، پارک ها، موزه ها، مدارس، بیمارستان ها، بانک ها مشهور است. همچنین یکی از بخش های مهم گردشگری مرکز اسکی اولداگ در این شهر واقع شده است. اگر می خواهید آپارتمانی در بورسا خریداری کنید، نیلوفر انتخابی ایده آل برای شماست.

این آپارتمان های آماده تحویل فروشی در بورسا، چند دقیقه تا مراکز خرید، مدارس، بانک ها، 2 کیلومتر تا جنگل آتاتورک کنت، 7 کیلومتر تا مرکز بورسا، 13 کیلومتر تا دانشگاه اولداگ، 25 کیلومتر تا مادانیا، 38 کیلومتر تا دریاچه، 64 کیلومتر تا فرودگاه بورسا ینیشهر، 13 کیلومتر تا ترمینال اتوبوس بورسا و 31 کیلومتر تا مرکز اسکی اولوداشی فاصله میباشد.

این پروژه مسکونی در زمینی به مساحت 10.179 متر مربع و 650 متر مربع فضای سبز تشکیل شده است. همچنین این پروژه از 8 بلوک، با 5 طبقه و در کل از 80 آپارتمان تشکیل شده است. این پروژه از امکانات بسیار خوبی همچون سیستم و دوربین امنیتی 24/7، اتاق سینما، استخرهای ویژه زنانه و مردانه روباز، اتاق بخار، سونا، مرکز تناسب اندام، حمام ترکی، آسانسور، زمین بازی کودکان، مسجد و پارکینگ سرپوشیده ماشین برای ظرفیت 2 ماشین برای هر آپارتمان طراحی شده است.

در این مجتمع 3 نوع آپارتمان موجود است

آپارتمان های 3 خوابه 180-280 متر مربع با یک اتاق نشیمن ، آشپزخانه مجزا، حمام، توالت، حمام اختصاصی، اتاق رختکن و 2 بالکن.

آپارتمان های 3 خوابه با باغ، 165-208 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، حمام، توالت، حمام اختصاصی، اتاق رختکن و 2 بالکن.

آپارتمان دوبلکس 4 اتاق خوابه 366 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، حمام، توالت، 2 حمام اختصاصی، 3 اتاق رختکن، 2 اتاق رختشویی، 4 بالکن و یک باغ زمستانی میباشد.

این آپارتمان های فروشی در بورسا مجهز به مواد درجه یک مانند لوازم آشپزخانه، کابین دوش، کف سرامیک، سیستم گرمایشی مرکزی، 2 سیستم تهویه هوا برای هر آپارتمان، زیرساخت اینترنت، سیستم خانه هوشمند، آنتن ماهواره، انباری، درب فلزی و سیستم آبپاش است.

Kontakt