املاک و مستغلات با دید دریا در منطقه در حال توسعه بورسا -…

Zimmer: 2
Adresse: Bursa, Turkey
Wischen9

آپارتمان با دید دریا در بورسا، مودانیا در منطقه در حال توسعه واقع شده اند. آپارتمان های آماده دارای قیمت مناسب و مواد باکیفیت هستند

3 دلیل اصلی خرید

• منظره عالی دریا
• مکان توسعه یافته
• مقرون به صرفه و آماده تحویل

املاک و مستغلات ارزان قیمت و با کیفیت بالا 700 کیلومتر تا ساحل در مادانیا، بورسا

املاک ارزان قیمت در مادانیا، بورسا واقع شده است. این منطقه نزدیک به ساحل، امکانات اجتماعی و جاده اصلی میباشد. مادانیا مکانی عالی برای زندگی دائمی در بورسا است. این منطقه دارای آب و هوایی عالی، حمام های ترکی و پیشینه تاریخی میباشد.

این املاک و مستغلات در بورسا 79 کیلومتر تا  فرودگاه بین المللی بورسا، 5 کیلومتر تا مرکز شهر و 700 کیلومتری ساحل واقع شده است. این املاک در بورسا نزدیک به جاده اصلی، رستوران ها، کافه ها، پارک و مجموعه مسکونی است.

این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت 4.000 متر مربع بنا شده است. در مجموع از 45 ملک 2+1 و 4+1 دوبلکس تشکیل شده است. این مجموعه دارای بسیاری از ویژگی های غنی از جمله استخر سرپوشیده، سونا، حمام ترکی، مرکز تناسب اندام، زمین بازی کودکان روباز و سرپوشیده، پارکینگ ماشین روباز و سرپوشیده، سونا، سیستم دوربین امنیتی 24/7، امکانات اجتماعی جداگانه برای زنان و مردان میباشد.

در این مجموعه 2 نوع آپارتمان موجود است

آپارتمانهای 2 خوابه 110 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و تراس است.

آپارتمان های 4 خوابه دوبلکس 230 متر مربعی.

این آپارتمان ها در بورسا مجهز به وسایل آشپزخانه، نور گیر، درب فلزی، کابین دوش، رختکن، سیستم زنگ خطر، آیفون تصویری، عایق صدا و گرما هستند.

Kontakt