املاک و مستغلات با منظره پانورامای دریا در مودانیا، بورسا -…

Zimmer: 3
Adresse: Bursa, Turkey
Wischen9

آپارتمان های جذابی که در مودانیا، بورسا واقع شده اند. این آپارتمان های با دید پانورامای دریا دارای طراحی داخلی با کیفیت بالا و مناسب هستند. این آپارتمان های لوکس از امکانات اجتماعی عالی برخوردار هستند

3 دلیل اصلی برای خرید

• طراحی داخلی با کیفیت و مناسب
• امکانات عالی اجتماعی
• بالکن بزرگ و منظره پانورامای دریا

املاک مناسب با باغ خصوصی در مودانیا بورسا

این املاک و مستغلات در مودانیا، بورسا واقع شده اند. شهر بورسا دارای ارزشهای فرهنگی و تاریخی بی نظیری است. مادانیا شهر ساحلی بورسا است. مودانیا بسیار نزدیک به مرکز بورسا است و عموماً محبوب کسانی است که تعطیلات تابستانی را می گذرانند و یا گردشگرانی که ترجیح می دهند در روزهای آفتابی از ساحل استفاده کنند. با فراهم سازی یک زندگی با کیفیت در هر چهار فصل به لطف آب و هوای مناسب، این شهر با پروژه های جدید و فضاسازی برنامه ریزی شده، فرصت های غیرقابل چشم پوشی را جهت سرمایه گذاران خود فراهم می کند.

این املاک لوکس فروشی در بورسا 950 متر تا ساحل، 1 کیلومتر تا اسکله کشتی، 1 کیلومتر تا IDO(حمل و نقل دریایی استانبول)، 5 کیلومتر تا بودو، 6 کیلومتر تا خانه آرمیستیک مودانیا،12 کیلومتر تا جنگل بالات،25 کیلومتر تا مرکز شهر بورسا، 5 کیلومتر تا مرکز مادانیا، 14 کیلومتر تا مرکز خرید کورو پارک، 21 کیلومتر تا استادیوم بورسا، 25 کیلومتر تا مرکز خرید کنت مودانیا، 60 کیلومتر تا پارک ملی اولوداگ، 18 کیلومتر تا بیمارستان آچی بادام و 75 کیلومتر تا فرودگاه ینی شهیر بورسا فاصله دارند.

این مجموعه با هماهنگی رنگ سبز درختان زیتون سبز و آبی دریا، فرصت های غیرقابل چشم پوشی را برای خریداران خانه فراهم می کند. این مجموعه شامل 15 بلوک 3 طبقه مجزا با 82 آپارتمان در زیربنای 22.662 متر مربع و مساحت 13.226 متر مربع ساخته می شود. این مجموعه از پارکینگ های داخلی و بیرونی (هر آپارتمان دارای 1 پارکینگ در فضای باز و 1 پارکینگ سرپوشیده است)، آسانسور، مرکز تناسب اندام، اتاق سینما، زمین بازی سرپوشیده کودک، استخرهای روباز و سرپوشیده، استخر کودکان، ژنراتور، مخزن آب، سیستم دوربینهای امنیتی 24/7 و نگهبانی، فضای سبز بزرگ و مناطق پیاده روی برخوردار است. شما مشتاقانه منتظر زندگی در آپارتمان های یک پروژه منحصر به فرد خواهید بود که در آن به تمام جزییات فکر شده است.

در اینجا 2 نوع آپارتمان فروشی وجود دارد

آپارتمان های 3 خوابه 136 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، حمام اختصاصی، حمام، رختکن و بالکن.

آپارتمان های 4 خوابه دوبلکس 280 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام اختصاصی، 2 حمام، اتاق رختکن، اتاق لباسشویی، 2 بالکن و 2 تراس.

این املاک و مستغلات فروشی بورسا با ایده راندمان در انرژی طراحی شده و مجهز به سیستم فناوری خانه هوشمند است. ایم آپارتمان ها به سیستم گرمایش از کف مجهزند. هر آپارتمان دارای 5 متر مربع باغچه اختصاصی می باشد. همچنین این آپارتمان ها دارای دربهای فلزی، کابین دوش، وسایل آشپزخانه با کالاهای سفید، آیفون تصویری، گاز شهری، نور نقطه ای، رختکن، انباری و تهویه هوا است.

Kontakt