آپارتمان های با طراحی مناسب در بورسا با مصالح با کیفیت -…

Zimmer: 3
Adresse: Bursa, Turkey
Wischen9

آپارتمانهای فروشی که در بورسا، نیلوفر واقع شده اند. این آپارتمان ها به مرکز و امکانات محلی نزدیک هستند. این آپارتمان های دارای قیمت مناسب، با مواد با کیفیت طراحی شده اند

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیکی به مرکز منطقه
• قیمت مناسب و آماده تحویل
• نزدیکی به مراکز آموزشی و خدمات درمانی

آپارتمانهای آماده تحویل نزدیک به امکانات اجتماعی و محلی در بورسا، نیلوفر

این آپارتمانهای فروشی بورسا در نیلوفر، محله اوزلوس واقع شده است. نیلوفر برای تامین نیازهای مسکن مراکز صنعتی و تجاری بورسا توسعه یافته است. محله اوزلوس یک منطقه با ساختار جدید می باشد. این منطقه به بسیاری از امکانات اجتماعی و محلی مانند دانشگاه ها، بیمارستان ها، منطقه صنعتی سازمان یافته، مراکز خرید، جنگل ها و پارک های ملی نزدیک است.

بسیاری از امکانات شهری پیاده در 10 دقیقه ای این آپارتمان ها قرار دارند. این آپارتمان های آماده تحویل 450 متر تا مرکز منطقه، 3 کیلومتر تا منطقه صنعتی سامان یافته نیلوفر، 3 کیلومتر تا مرکز خرید آرنا و نزدیکترین ایستگاه مترو (یوزونجویلی)، 6.5 کیلومتر تا بیمارستان بورسا، بیمارستان دانشکده پزشکی دانشگاه الوداگ و دانشگاه اولوداگ، 7 کیلومتر تا مرکز خرید کورو پارک و بیمارستان بین المللی سیلان، 7.5 کیلومتر تا جنگل های بالات، 13 کیلومتر تا جنگل شهری آتاتورک، 20 کیلومتر تا اسکله دریایی مودانیا، 21 کیلومتر تا ساحل مودانیا، 23.5 کیلومتر تا دریاچه اولوبات، 48 کیلومتر تا فرودگاه ینی شهیر بورسا و 51 کیلومتر تا مرکز اسکی اولوداگ فاصله دارند.

این آپارتمان های جذاب در منطقه بورسا دارای آسانسور، عایق حرارتی، پارکینگ در فضای باز، پارکینگ سرپوشیده برای هر آپارتمان و روشنایی در باغ است.

در این مجموعه 3 نوع آپارتمان موجود است

آپارتمانهای 2 خوابه 90 متر مربعی.

آپارتمانهای دو خوابه دوبلکس 107-90 متر مربعی.

آپارتمانهای دوبلکس باغ 3 خوابه 135 متر مربعی.

این آپارتمان های درجه یک کار در یک منطقه در حال تغییر و تجدید واقع شده اند. این آپارتمان های فروشی بورسا با کابینت آشپزخانه و حمام، رختکن، درب فلزی، عایق حرارتی دو جداره، سیستم گرمایشی کمبی تجهیز شده اند.

Kontakt