آپارتمان آماده تحویل نزدیک به ساحل در بورسا، مودانیا,…

Zimmer: 2
Adresse: Bursa, Turkey
Wischen11

آپارتمان های آماده تحویل در مودانیا، بورسا واقع شده اند. آپارتمان های دارای قیمت مناسب دسترسی آسان به ساحل، خیابان مودانیا و امکانات اجتماعی بیشتری دارند

3 دلیل اصلی برای خرید

• قیمت های مناسب
• پروژه آماده در مرکز شهر
• دسترسی آسان

آپارتمان های مناسب با مواد با کیفیت در مودانیا، گوزلیلالی

آپارتمان هایی با قیمت مناسب در مودانیا محله گوزلیلالی واقع شده اند. این منطقه با امکانات اجتماعی و محلی مانند خط ساحلی ، پارک، اماکن تاریخی، بازار، جاده اصلی حمل و نقل، بانک و پروژه مسکونی مدرن احاطه شده است. مودانیا یکی از نقاط عالی شهر است و در بین همه خریداران مشهور است. اگر می خواهید زندگی جدیدی را در بورسا شروع کنید، مودانیا فرصتی عالی برای شما میباشد.

این آپارتمان ها در بورسا، 1 کیلومتر تا ساحل، 2 کیلومتر تا ورودی کشتی بورسا فری، 72 کیلومتر تا فرودگاه بورسا ینیشهر، 200 متر تا بزرگراه مودانیا - بورسا، 3.5 کیلومتر تا مرکز مودانیا و مرکز فرهنگی طاهر آژا فاصله دارند.

این مجموعه مسکونی 1.640 متر مربع از 2 بلوک و در کل از 27 آپارتمان تشکیل شده است. این مجموعه دارای آسانسور، سیستم دوربین امنیتی 24/7 و نگهبانی و پارکینگ سرپوشیده و روباز، کافه، واحدهای تجاری و باغ سبز با طراحی مناسب میباشد.

در این مجموعه تنها 1 نوع آپارتمان موجود است

آپارتمان های 2 خوابه دارای 79-103 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، حمام، توالت، حمام اختصاصی و بالکن.

این آپارتمان ها به اینترنت، آیفون تصویری، درب فلزی، کابین دوش، آنتن ماهواره، گاز طبیعی در آشپزخانه، عایق حرارتی، کف سرامیک، پنجره های پی وی سی و رختکن مجهز شده است.

Kontakt