آپارتمان های آماده تحویل با دید دریا در بورسا مودانیا -…

Zimmer: 5
Adresse: Bursa, Turkey
Wischen17

آپارتمان های بزرگ با چشم انداز دریا در مکان عالی در بورسا،مودانیا واقع شده است. این آپارتمانهای آماده با طبیعت آرام و فضای سبز احاطه شده اند

3 دلیل اصلی برای خرید

• دید دریا و آپارتمان های بزرگ
• آماده تحویل
• موقعیت مکانی عالی

آپارتمان های مدرن 3+1 و 5+1 دوبلکس با مواد با کیفیت در مودانیا

آپارتمان های با کیفیت با معماری زیبا در مودانیا، بورسا واقع شده اند. مودانیا منطقه ای از بورسا میباشد. این منطقه با سرمایه گذاری بزرگ به دلیل نزدیکی به ساحل دریای مرمره به سرعت در حال توسعه است. مودانیا یک بهشت تعطیل زیبا میباشد، خواه تعطیلات تابستانی باشد یا زمستانی. این منطقه همچنین میزبان منطقه ای پررونق صنعتی میباشد. خریداران خارجی و محلی در حال سرمایه گذاری چند وجهی در منطقه بورسا است.

این آپارتمان ها در بورسا نزدیک به کلیه امکانات حمل و نقل عمومی است. این آپارتمان ها تا فرودگاه بورسا ینیزهیر 78 کیلومتر، 1 کیلومتر تا اتوبوس و دریا ای دی او، 25 کیلومتر تا دانشگاه اولداگ، 26 کیلومتر تا مرکز شهر و درخت باستانی اینکابا فاصله دارند.

این پروژه در زمین به مساحت 4.035 متر مربع بنا شده است. این پروژه از 4 بلوک با 40 آپارتمان تشکیل شده است. این مجموعه مسکونی دارای ویژگی های خاصی از قبیل باغ، استخر، پارکینگ ماشین روباز، سالن بدنسازی، سونا، حمام ترکی، سیستم دوربین امنیتی 24/7 میباشد.

تنها 3 نوع آپارتمان در این مجموعه موجود است

آپارتمانهای 3 خوابه 188 متر مربعی.

آپارتمان 3 خوابه دوبلکس 345 متر مربعی.

آپارتمان 5 خوابه دوبلکس 267 متر مربعی.

این آپارتمانها مجهز به سیستم گرمایشی، تهویه هوا و آنتن ماهواره هستند.

Kontakt