آپارتمانهای 2+1 و 3+1 در فاصله کوتاه تا مرکز بورسا - 3+1…

Zimmer: 3
Adresse: Bursa, Turkey
Wischen9

آپارتمان با قیمت مناسب در بورسا، عثمان قاضی، نزدیک به مرکز واقع شده است. این مجموعه مسکونی دارای سونا، مسجد و استخر ویژه بانوان و آقایان است

3 دلیل اصلی برای خرید

• قیمت های مقرون به صرفه
• نزدیک به مرکز شهر
• امکانات غنی ویژه بانوان و آقایان

آپارتمان های نوساز در بورسا در فضای سبز در منطقه عثمان قاضی احاطه شده است

آپارتمان قیمت مناسب در بورسا، عثمان قاضی واقع شده است. منطقه یکی از بزرگترین منطقه شهری در سطح شهر و نقطه تقاطع شهر میباشد. عثمان قاضی با بسیاری از فعالیت های اجتماعی، فرهنگی و سرگرمی احاطه شده است. همچنین، این منطقه از زیرساخت های تاریخی غنی مانند قلعه بورسا، حمام آکارآ و موزه کاراگوز برخوردار است. این آپارتمانها برای فروش در بورسا در 49 کیلومتری فرودگاه بورسا ینیشهیر، 8 کیلومتری مرکز شهر و 22 کیلومتری دریا قرار دارند.

این مجموعه مسکونی در زمینی به مساحت 62.000 متر مربع بنا شده است. این مجتمع دارای استخر سرپوشیده، زمین بازی کودکان، سونا، مرکز تناسب اندام، سیستم ایمنی دوربین 24/7 و نگهبانی، زمین فوتبال و بسکتبال، باغ، پارکینگ اتومبیل سرپوشیده و روباز، مسجد و آسانسور میباشد.

در این مجموعه 2 نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمان های 2 خوابه 110 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام اختصاصی و بالکن میباشد.

آپارتمان های 3 خوابه 125 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام اختصاصی، اتاق رختکن و بالکن میباشد.

این آپارتمان ها دارای بسیاری از ویژگی های با کیفیت مانند کالاهای سفید، آنتن ماهواره، لوازم آشپزخانه، درب استیل، کابین دوش، گاز طبیعی در آشپزخانه، تهویه هوا، پنجره های پی وی سی و رختکن هستند.

Kontakt