خانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا - 3+1 Apartments,…

Zimmer: 3
Adresse: Bursa, Turkey
Wischen9

این خانه در بورسا در یک موقعیت فوق العاده شهرستان واقع شده است. این مجتمع مسکونی شگفت انگیز اولین برنده جایزه در شهر را دارد

3 دلیل اصلی برای خرید

• اولین و تنها برنده جایزه بین المللی بورسا
• دید دریاچه زیبا و طبیعت
• 50 دقیقه تا فرودگاه بین المللی صبیها گوکجن

خانه های لوکس همراه با امکانات فوق العاده در بورسا

این خانه ها در بورسا در عثمان قاضی، منطقه ای در مرکز شهرستان واقع شده است. این شهرستان با یک رشد ثابت با تاسیسات صنعتی آن را تبدیل به منطقه ای اقتصادی تبدیل کرده است. بورسا با بسیاری از جنبه های طبیعی میباشد. این شهرستان با خانه هایی در میان کوه ها، دشتهای سرسبز و طبیعت و آب و هوایی عالی میباشد. این منطقه هنوز هم از آرامش خاصی برخوردار است با اینکه حتی دومین شهر بزرگتر منطقه مرمره میباشد.

این خانه های درخشان بسیار نزدیک به کالج، کودکستان ها، مساجد، بیمارستان ها، کلینیک ها، داروخانه ها، رستوران ها، کافه ها، بوتیک ها، مغازه ها، مراکز خرید، بانک ها، هتل ها، پارک ها، مناطق زمین بازی کودکان، امکانات ورزشی و امکانات حمل و نقل عمومی میباشد. این خانه ها در بورسا برای فروش نزدیک به ای کی آ در خروجی مرکزی، 24 کیلومتر تا دانشگاه اولوداگ، 57 کیلومتر تا فرودگاه بورسا ینیشهیر و 31 کیلومتر و 9 کیلومتری تا مرکز شهرستان بورسا، 42 کیلومتر تا مرکز اسکی اولوداگ، 5 کیلومترتا پورت کشتی فاصله میباشد.

این مجموعه عظیم در زمینی به مساحت 181.500 متر مربع و 232.000 متر مربع فضای سبز اختصاص داده شده است. 26.000 متر مربع این منطقه به دریاچه اختصاص داده شده است که میتوانید سفرهای قایقی داشته باشید. این مجموعه همچنین دارای امکانات بسیاری مانند باشگاه های دریایی که می تواند از شاتل خصوصی، استخر سرپوشیده وروباز، فضای سبز و باغات، سفر با قایق در داخل مجتمع، مراکز خرید، رستوران، بازار، بازار مدرن، مخازن مصنوعی، استخر تزیینی، پذیرش، خشکشویی، آرایشگاه، مرکز سلامتی، سونا، آبگرم، مرکز تناسب اندام، تراس استراحت و آفتاب گرفتن، سالن والیبال، بسکتبال و تنیس، اتاق سینما، منطقه بولینگ، منطقه مینی گلف، مهد کودک، پارکینگ روباز و سرپوشیده، داروخانه ها، بالا رفتن از دیوار، منطقه اسکیت، آسانسور، ژنراتور، میله رعد و برق، خدمات امنیتی و دوربین 24 ساعته میباشد.

2 نوع خانه و قصر در این مجموعه وجود دارد

خانه 2 اتاق خوابه 189 مترمربعی.

خانه 3 خوابه 149 متر مربع است.

یک اتاق نشیمن با محل غذاخوری، آشپزخانه مجزا، حمام و حمام در اتاق مستر وجود دارد.

این خانه های دوست داشتنی دارای امکانات داخلی بسیاری از جمله یک درب فولادی، آیفون تصویری، لوازم آشپزخانه با کالاهای سفید، آشکارساز گاز در آشپزخانه، اینترنت وای فای، زیرساخت فیبر اینترنت نوری، آنتن ماهواره، آبگرمکن حرارت مرکزی، تهویه مطبوع و گاز طبیعی وجود دارد .

لطفا برای دسترسی به قیمتها و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

Kontakt