ویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورسا, مودانیا…

Zimmer: 4
Adresse: Bursa, Turkey
Wischen17

ویلاهای لوکس با طبیعت زیبا در بورسا، مودانیا واقع شده است. این ویلاها با معماری لوکس در بورسا از امتیازات بسیاری مانند استخرهای خصوصی، باغهای مجهز و طبیعت زیبا برخوردار هستند

3 دلیل اصلی برای خرید

• مکانی معتبر
• احاطه شده با طبیعت و محیطی آرام
• ملکی لوکس

ویلا هایی مستقل دوبلکس با طراحی ویژه 4+1 با شومینه در بورسا، مودانیا

آپارتمان هایی با طراحی کاخ در بادملی، بورسا واقع شده اند. مودانیا منطقه ای از بورسا میباشد. این منطقه توسعه یافته شانس سرمایه گذاری بزرگی را ارایه می دهد. مودانیا منطقه ای با بسیاری از ویلاهای مجلل میباشد. این منطقه دارای تاریخ غنی است و بسیاری از خریداران خارجی و محلی در این منطقه از بورسا سرمایه گذاری می کنند.

این ویلا در بورسا نزدیک به امکانات اجتماعی مانند پارک، مدرسه و هتل میباشد. این ویلاها با فرودگاه 71 کیلومتر، 11 کیلومتر تا دریا و 13 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارند.

این پروژه در زمینی به مساحت 3300 متر مربع بنا شده است. این پروژه شامل 10 واحد با ویلا های دو طبقه میباشد. هر ویلا دارای یک باغ اختصاصی و پارکینگ است. این مجتمع ویلایی مسکونی دارای ویژگی های خاصی از جمله استخرهای خصوصی، پارکینگ روباز و سرپوشیده، سالن بدنسازی، مرکز تناسب اندام، مناطق پیاده روی، پارک کودکان، استخر شنا کودکان و سیستم دوربین امنیتی 24/7 میباشد.

تنها یک نوع ویلا در این مجموعه موجود است

ویلاهای 4 خوابه، 465 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، توالت، حمام، حمام اختصاصی، 5 بالکن و تراس باغ با استخر اختصاصی میباشد.

این ویلاها مجهز به وسایل آشپزخانه، درب فلزی، شومینه، اتاق رختکن، گاز طبیعی در آشپزخانه، تراس، منطقه باربیکیو، اینترنت فیبر، جکوزی، کالاهای سفید، درب استیل، کف سرامیک و پارکت، رختکن، عایق صدا و گرما است.

لطفا برای در دسترسی به جزییات و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

Kontakt